Zastanawiałeś się jak, to się dzieje, że kobieta odchodzi po kilku minutach rozmowy, gdy postawisz jej drinka ? Teraz możesz poznać swoje błędy w uwodzeniu kobiet.

Data dodania: 2008-08-10

Wyświetleń: 3141

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pewnie przeczytałeś tytuł i pomyślałeś sobie "kolejny głupi artykuł". Jednak prawda jest taka, że większość mężczyzn, bo aż 90% przez brak wiedzy tracą większość kobiet, które poznają.

Może nie zdajesz sobie sprawy, ale postawienie drinka kobiecie w początkowej fazie znajomości skończy się na słowach "dzięki za drinka, ale muszę już uciekać". W taki sposób stracisz nie tylko kobietę, ale również swoje pieniądze. Im szybciej nauczysz się podrywania kobiet, tym szybciej będziesz szanował swoje pieniądze.

Więc jak, to w końcu jest ? Stawiać dziewczyną czy nie ?


Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na owe pytanie. Uwodzenie nie jest łatwą sztuką i na pewno wymaga wiele pracy. Jednak możesz skorzystać z kilku moich rad, które nabyłem w czasie kilkuletniej wędrówki po sercach kobiet.

Pierwsza zasada brzmi "nigdy nie słuchaj co mówią przyjaciółki". Kobiety zawsze powtarzają "prawdziwy mężczyzna powinien postawić kobicie drinka, to jest w dobrym tonie". Słuchając ich rad szybko pozbędziesz się wypłaty, szacunku i kobiety. One chcą dla Ciebie dobrze, ale kobiety tak naprawdę same nie widzą co je pociąga.

Oto kilka wskazówek :
- nigdy nie próbuj kupić zainteresowania kobiety drinkiem. Jeżeli kobieta podoba Ci się najpierw z nią porozmawiaj i sprawdź czy jest interesująca. Gdy zdobędziesz jej zainteresowanie możesz zaprosić ją do barku.
- nigdy nie używaj jako otwarcia rozmowy "postawić Ci drinka ?". W odpowiedzi usłyszysz "tak". Po czy kobieta wypije drinka i odejdzie.
- nigdy nie stawiaj kobietą drinka, które nie są Tobą zainteresowane, albo Ty nimi.
- nigdy nie stawiaj drinka, gdy kobieta sama o niego poprosi. Takie zachowanie jest testem twojej władzy i siły. Na zapytanie "postawisz mi drinka", lepiej odpowiedzieć "Czy Ty tak zawsze podrywasz facetów ?" lub "Nie, ale chętnie się napije, gdy Ty postawisz" niż się zgodzić.
- uważaj na kobiety, które chcą Cie wykorzystać materialnie :)

Jeżeli faktycznie chcesz się napić drinka z kobietą zrób, to w momencie:
- gdy już pocałujesz kobietę
- gdy zauważysz zainteresowanie z jej strony (najlepiej pogadaj z 20-30minut).

Ten krótki artykuł powinien pozwolić wam ominąć najczęstsze i niewybaczalne błędy. Taki mały szczegół może zmienić wasze życie z kobietami o kilkanaście stopni. Więcej praktycznych porad znajdziesz w mojej książce Tajemnice Największych Uwodzicieli lub na blogu Uwodziciela.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena