Zdrada to cios dla każdego - cios w pewność siebie, a przede wszystkim w naszą atrakcyjność. Po zdradzie zaczynamy szukać winy w sobie . Szukamy przyczyn – dlaczego to właśnie nam się przytrafiło? Masz problem z tym? Mam dla Ciebie kilka porad.

Data dodania: 2016-03-11

Wyświetleń: 711

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Przede wszystkim musisz się zastanowić, czy chcesz wybaczyć partnerowi, czy nie. Nie warto takich decyzji podejmować pod wpływem emocji, czy gniewu. Trzeba to przemyśleć. Poczekaj aż emocje opadną i wówczas przemyśl sprawę. Odbudowanie zaufania to trudna sprawa. Wybaczenie to kwestia skomplikowana i bardzo ciężko jest pozwolić drugiej osobie ponownie się zbliżyć. Ludźmi rządzą emocje, ale nie warto z miejsca przekreślać tych wspólnych lat razem. Możliwe, że macie wspólne sprawy – kredyt, pracę, dzieci i inne zobowiązania. Taka decyzja musi być poparta głębokimi przemyśleniami.

Najważniejsze, co musisz zapamiętać? Nie obwiniaj siebie samej za to co się wydarzyło. To twój partner zrobił źle. Zdradził Cię i zawiódł zaufanie. Wierność wszak jest najważniejszym elementem związku. Zdradzone kobiety często szukają winy w sobie, obwiniając się i obrażając same siebie. Prawdopodobnie coś w związku się nie udało lub zepsuło, ale to jest sprawa Was obojga. Nie burz swojej samooceny i nie opieraj jej na kimś kto jest wiarołomny. Przeanalizuj na chłodno wszystkie kwestie i porozmawiaj z kimś zaufanym – nie zadręczaj się myślami, bowiem to w niczym nie pomoże. To jak potraktował Cię on i czy jest to warte kontunuowania związku musisz zdecydować sama.

Zadbaj o siebie. Nie rezygnuj z życia przez to co się stało. Życie płynie dalej. Masz pracę. Może dzieci. Wrogiem związku jest rutyna. Ciężko sobie z nią radzić, ale ty musisz skupić się na sobie. Odpręż się, zrób coś, na co miałaś zawsze ochotę. Może to nie czas na budowanie relacji z kimś innym, ale to nie znaczy że nie możesz się spotykać z ludźmi. Pamiętaj, że stres jest twoim wrogiem. Ucz się na błędach . Możliwe, że zaufanie kolejnemu mężczyźnie przyjdzie z trudem, ale nie rezygnuj z miłości. Wyciągnij wnioski z tego co się stało, a to zaowocuje w przyszłości.

Licencja: Copyright - zastrzeżona