Profil Użytkownika

Praca

copywriting

Lubię gdy

świeci słońce, nie tylko na niebie, ale również, a może nawet przede wszystkim w moim sercu!

W ludziach cenię

szczerość

Pokaż więcej

Alergia utrudniająca życie

Rodzaj: Wiedza

Obecnie już coraz rzadziej można spotkać człowieka, który nie cierpi z powodu jakiejkolwiek alergii. Chorują na nią zarówno dorośli, jak i dzieci.

Olej rzepakowy – cudze chwalicie swego nie znacie

Rodzaj: Wiedza

Od kilku lat zachwycamy się właściwościami oliwy z oliwek, a tymczasem zupełnie pomijamy niezwykłe właściwości naszego rodzimego oleju rzepakowego. Okazuje się bowiem, że olej tłoczony z nasion rzepaku odznacza się najdoskonalszym składem niezbędnych kwasów tłuszczowych. Jego obecność na stole gwarantuje nie tylko dobre zdrowie ale również urodę.

Antybiotyki mogą być groźne

Rodzaj: Wiedza

Preparaty antybiotykowe to obecnie jedne z najbardziej popularnych medykamentów. Gdy pojawi się pierwszy katar, kaszel i lekki stan podgorączkowy, prosimy o zapisanie antybiotyków. Powodem tak ochoczego faszerowania się medykamentami jest szybkość działania tych leków w porównaniu z innymi środkami działającymi objawowo.

Zumba – przyjemne z pożytecznym

Rodzaj: Wiedza

Szczupła sylwetka, wyrzeźbione ciało, dobry metabolizm i dobry humor – to efektu zajęć fitness, które cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. ZUMBA, bo o niej mowa opanowała nasz kraj wzdłuż i wszerz. Nie ma już pewnie żadnego klubu sportowego/fitness, który w swoim grafiku nie oferuje zumby.

Profil

Beata Nowak

Autor
Napisz wiadomość
copywriting
Artykułów:
16
Kod partnerski:
/p:18245

Data urodzenia:
1970-06-03
Dołączył:
2011-02-05 19:53:24
Telefon:
GG:
26621641
Miasto:
Poznań
Województwo:
Wielkopolskie

Ostatnie logowanie:
05-04-2018