Sennik to nietypowy rodzaj książki, który można znaleźć w księgarniach ezoterycznych. Najbardziej interesują się tym kobiety ze względu na dziedzinę, którą sennik reprezentuje.

Data dodania: 2013-07-16

Wyświetleń: 3170

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Korzystanie z sennika i znaczenie snów

Są tam wypisane w kolejności alfabetycznej wszystkie symbole senne, jakie mogą mieć znaczenie. Zazwyczaj są te najbardziej powtarzające się w snach. Mają one swój kontekst, dzięki czemu można łatwo rozszyfrować, co sny znaczą.

Ludzie się tym interesują już od dawna, ponieważ wiedzą, że w nocy podświadomość pracuje na zupełnie innych zasadach. Pokazuje treść życia z zupełnie innej perspektywy i często odkrywa to, co zakryte. Na podstawie snów wiele ludzi otrzymało wskazówki, rozwiązania swoich problemów czy też zupełnie inne znaczenie tego, co myśleli. Niektóre sny są prorocze i pokazują dokładnie to, co się wydarzy.

Dobrej jakości sennik przekazuje całą tę wiedzę, podkreślając, na jakie sny należy zwrócić szczególną uwagę. W dużej mierze są to sny powtarzające się lub pełne różnej symboliki. Ludzie przyzwyczaili się do kilku znaczeń typowych snów, jednak trzeba pamiętać, że znaczą one zupełnie coś innego dla każdej osoby. Związane to jest z różną ścieżką życiową oraz doświadczeniami, jakie sobie człowiek wybiera. W senniku można znaleźć symbolikę zarówno zwyczajnych wydawałoby się snów, jak również bardziej wyniosłych.

Sny erotyczne, jakie ludzie mają, także należą do gatunku symboli, jakie można przeczytać w senniku. Książkę tę opracowują specjaliści z dziedziny psychologii, astrologii czy nawet parapsychologii. Dzięki temu jest ona bardziej respektowana i ceniona. Koszty senników nie są duże i opiewają na kilkanaście do kilkudziesięciu złotych. Niektóre fragmenty senników można przeczytać w Internecie, szczególnie te, które najbardziej się powtarzają. Można uznać, że sny mają ogromną wagę przepowiadania przyszłości i pokazywania świata z innej strony.

Jeśli ktoś wierzy w takie przesłania, wówczas może dokonać ogromnych zmian w swoim życiu. Ważne, aby dobrze odczytał znaczenie snów i dostosował się do nich. Aby to uczynić, trzeba przede wszystkim zapamiętać sny. Mogą posłużyć do tego notatniki przy łóżku, aby szybko rankiem zapisać to, co się śniło. Najlepszy jest cały kontekst snów, ponieważ lepiej go przetłumaczyć na język realny i w całości odczytać to, co podświadomość chciała przekazać. Wszyscy ludzie mają sny, ale nie każdy korzysta z sennika. Jednak warto się do niego przekonać, ponieważ może on być niezwykle atrakcyjną formą podpowiedzi szczególnie w trudnych chwilach. Sny wydawałoby się trudne, smutne czy tragiczne, a nawet o zmarłych także mają swoje znaczenie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena