Ktoś kiedyś powiedział, że uśmiech rodzi uśmiech. Zdarza się, że nasze życie jest szare i ponure jak deszczowy dzień. Co można na to poradzić? Wystarczy uśmiechnąć się.

Data dodania: 2012-02-13

Wyświetleń: 4994

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kto z nas nie lubi pośmiać się ze śmiesznych dowcipów?! Komu nie przytrafiają się śmieszne sytuację?! Komu w towarzystwie nie zdarzyło się powiedzieć „głupiego” tekstu, który rozśmieszył wszystkich?! Wszyscy tego doświadczamy, choć może nie tak często jakbyśmy chcieli. Wiele z takich sytuacji staje się dowcipami przekazywanymi z ust do ust oraz krążącymi w Internecie.

Parę lat temu emitowany był program „Śmiechu warte”. Całe rodziny zasiadały przed telewizorami, by pośmiać się ze śmiesznych filmików, by odreagować i rozjaśnić, choć na chwilę dzień powszedni. Prezentowane w tym programie śmieszne filmiki potrafiły rozbawić nawet największego ponuraka z naszego otoczenia. Niestety program ten już nie jest emitowany i nie łączy rodzin przed telewizorami... W dobie Internetu mamy jednak dostęp do wielu serwisów oferujących nam taką rozrywkę. Posiadają one obszerne bazy zabawnych filmików, śmiesznych obrazków czy dowcipów, które pobudzają nas do śmiechu.

Kiedy nie możemy znaleźć w sobie pozytywnych myśli, wejdźmy na jeden z takich serwisów i śmiejmy się do woli. Śmiech przecież wywołuje miłe uczucie, które powoduje dobre myśli. Zaś one rodzą uśmiech, a uśmiech rodzi uśmiech. Śmiejmy się na zdrowie i śmiechem zarażajmy innych! Wysyłajmy śmieszne zdjęcia, filmiki do znajomych - oni mogą nie mieć czasu samemu szukać radości w życiu - możemy w ten sposób im pomóc! Jeden dowcip przeczytany o poranku potrafi uczynić dzień radosnym!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena