W Internecie można znaleźć sporo ciekawych i śmiesznych treści z których można się pośmiać. Zazwyczaj są to śmieszne filmiki lub śmieszne zdjęcia umieszczane na różnych portalach. W takim razie z jakich filmików śmiejemy się najczęściej?

Data dodania: 2012-03-12

Wyświetleń: 3997

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tematyka zwierząt.

Śmieszne filmiki prezentujące niecodzienne i wesołe zachowania zwierząt zarówno domowych jak i zwierząt stadnych. Każdego bawi skacząca na ogonie małpa z bananem w ręku lub śpiewający pies.

Tematyka małych dzieci.

Małe dzieci prezentowane na śmiesznych filmikach ledwo potrafiące się wysłowić, które przewrócą się lub zaliczką wpadkę na basenie czy na placu zabaw. Uwagę przyciągają również śmieszne filmiki ze zwierzętami bawiącymi się z małymi dziećmi.

Tematyka kierowców.

Parkowanie w ograniczonej strefie miejsca, wyprzedzanie pod prąd, ściganie się niczym w pościgu z przeszkodami lub po prostu urywki ze zdawania egzaminu na prawo jazdy stanowią śmieszne filmiki, które najczęściej są zamieszczane w Internecie. Z racji tego, że większa część społeczeństwa jest kierowcami to dlatego takie filmiki często są rozpowszechniane wśród znajomych.

Tematyka nieudanych imprez.

Wpadka na ślubie, chrzcinach, komunii czy na imprezie u znajomych. Przekręcane słowa, złośliwość rzeczy martwych czy czysta głupota na której są oparte takie śmieszne filmiki rozbawią każdego po pachy!

Tematyka wpadki na wizji.

Urywki z programów telewizyjnych, teleturniejów czy wywiadów zawierające śmieszne teksty i powiedzenia są często wychwytywane i rozpowszechniane w Internecie. Zapewne każdy z nas zna sporo wpadek prezenterów gier losowych na wizji kiedy program jest kręcony na żywo i nie ma możliwości odwrotu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena