Dzień Babci jest już coraz bliżej i wielu z nas ma mniej lub bardziej oryginalne pomysły na prezent. Co takiego można dać babci w dwudziestym pierwszym wieku? Okazuje się, że nasze babcie są znacznie bardziej nowoczesne niż można było przypuszczać. A oto krótka lista pomysłów.

Data dodania: 2012-01-09

Wyświetleń: 1043

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pewnie już nie jeden raz zastanawiałeś się, jaki prezent na dzień babci wybrać. Co będzie dla niej najodpowiedniejsze Nie mając najmniejszych pomysłów wychodziłeś do galerii handlowych w poszukiwaniu tego czegoś, co babcia mogłaby dostać. Jednak często nie znajdywałeś nic właściwego lub kupowałeś praktycznie te same prezenty co roku: ciepłe bamboszki, szalik na zimową porę, może jakieś słodycze, czy kalendarz. Każda babcia jest inna i pewnie niektóre są z takich prezentów zadowolone, ale może w tym roku Twoja ukochana babcia mogłaby dostać coś naprawdę szczególnego?

Odkryjmy w babci prawdziwa kobietę.

Przecież Twoja babcia jest nadal cudowną kobietą, która czeka na odkrycie tego faktu przez swoje wnuczęta. Trochę posunęła się już w latach i może spoważniała ale czy nie należy się jej oddać hołdu jej kobiecości? W poszukiwaniu odpowiedniego prezentu na dzień babci wybierz się do sklepów, w których znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji ciała, mleczka i płyny do kąpieli. Zastanów się nad tym co sam chciałbyś z tych rzeczy sobie kupić i kup to na dzień babci! Taki prezent na pewno jej się przyda. Będzie mogła po całym dniu spędzonym z rodziną odprężyć się w gorącej wannie pełnej białej piany. Kąpiel relaksacyjna na pewno dobrze jej zrobi przed kolejnym dniem z małymi wnuczkami.

Dobrze, ale czym jeszcze można obdarować kochaną babcię?

W odkrywaniu jej kobiecości możemy wybrać się do sklepu z bielizną, ale uwaga, nie szukajmy czegoś dla starszej pani! Znajdźmy tam ładne i eleganckie komplety w żywych kolorach. Dlaczego akurat nasza babunia musi mieć nienowoczesną bieliznę? Znajdźmy jej coś w czym sami czulibyśmy się dobrze. To gwarancja sukcesu, że osoba obdarowana takim prezentem będzie zadowolona.

Wybierzcie się razem na zakupy.

Nie zapominajmy o naszych babciach i w dniu ich święta przejdźcie się z nimi po mieście, odwiedźcie kawiarnie, pijalnie czekolady. Może zajrzycie też w miejsca, które babcia niegdyś odwiedzała, wstąpcie do sklepów i wybierzcie razem odpowiednie ciuchy dla babci- niech podoba się całemu światu, ale przede wszystkim wam i dziadkowi. Może pójdziecie do muzeum, albo na pokaz mody? Zorganizujcie tak dzień żeby prezent na dzień babci na długo został w pamięci. Pokażcie ją światu, a nie zamykajcie w domowym zaciszu. Będzie to świetny prezent dla babci, poczuje, że dalej odgrywa ważną rolę dla swojej rodziny, ale także że może zrobić coś więcej dla siebie, odkryć historie swojego miasta, poznać nowych przyjaciół, a w końcu, gdy się ośmieli, nawet podróżować z ukochanym lub z koleżankami.  

Licencja: Creative Commons
0 Ocena