Przed wyjazdem na narty warto zawsze sprawdzić miejsce do którego chcemy się wybrać. W dobie internetu na szczęście jest to o wiele łatwiejsze i niemal wszystkiego dowiedzieć możemy się w ciągu kilku minut.

Data dodania: 2011-12-05

Wyświetleń: 1150

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią sezon narciarski. Jest to świetna wiadomość zarówno dla doświadczonych narciarzy, jak i dla ludzi, którzy swoja przygodę z nartami dopiero planują rozpocząć. Wielu z nich jednak pewnie się zastanawia, który stok narciarski wybrać aby świetnie się na nim bawić. Na szczęście w dobie internetu niemal wszystko można dokładnie sprawdzić bez wychodzenia z domu. We wspomnianej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie rzucenie okiem na internetowe kamerki na stokach.

Zalety kamerek online

Niewątpliwie największą zaletą kamerek umieszczonych na stokach narciarskich jest to, że pokazują aktualną sytuację pod wyciągiem. Widok jest zazwyczaj odświeżany co kilka bądź kilkanaście sekund więc mamy pewność, że obraz, który widzimy przedstawia bieżącą sytuację na stoku a nie np. zdjęcia sprzed kilku dni. Dzięki temu możemy sami obiektywnie stwierdzić czy warunki panujące w danym ośrodku nam odpowiadają, czy stok jest odpowiednio naśnieżony i gotowy do jazdy a także np. jak duży ruch tam panuje. Mając taką wiedzę z pewnością unikniemy przykrej niespodzianki i nie wylądujemy na źle przygotowanym stoku albo w bardzo zatłoczony ośrodku.

Gdzie szukać kamerek online?

Z ze znalezieniem stronek, na których możliwy jest podgląd kamerek online na szczęście nikt nie powinien mieć problemów, ponieważ w sieci jest ich naprawdę dużo, wystarczy jedynie wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce.

Gdy już dzięki widokowi z kamerki przekonamy się, że warto wybrać się w dane miejsce, nie pozostaje nic innego jak przygotowanie nart oraz wyruszenie na stok. Miłego szusowania!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena