W dzisiejszych czasach artyści projektują biżuterię już chyba ze wszystkiego. Metale szlachetne i drogocenne kamienie? Zdaje się, że to staroświecki przeżytek. Dziś, im oryginalniej, tym lepiej.

Data dodania: 2011-11-14

Wyświetleń: 2057

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najmodniejsze ostatnio stały się bransoletki ze sznurka ozdobione zawieszkami. Popularne zawieszki charms przeżywają dzięki temu swoją drugą młodość. Kolorowe charmsy zdobią nadgarstki wielu gwiazd. Biżuterię wykonaną z bawełnianego sznurka można zakupić nie tylko w sklepach z biżuterią sztuczną ale i u wielu polskich jubilerów. Czy to źle, że dzisiaj jubilerzy zamiast złotych łańcuszków używają sznurków? Decyzję podjęły same klientki wybierając swój ulubiony produkt.

Wielbicielki biżuterii naturalnej w sezonie jesień/zima 2011 odnajdują inspiracje w bransoletkach wykonanych z kolorowych rzemieni i wykończonych w srebrze. Najmodnieszymi kolorami tej jesieni i zimy są nude - kolor ciała, musztardowy odcień barwy żółtej oraz wszelkie odcienie brązu: camel, miedź, cegła oraz intensywna czerwień i szarości. Kobiety dobierają sobie ciuchy we wspomnianych przeze mnie kolorach, z reguły proste i bez wzorów. By ożywić taki modny outfit złożony z dwóch (góra trzech kolorów) i nie popaść w przesadę najwygodniej jest dobrać delikatną biżuterię. Tutaj sprawdzą się pojedyncze bransoletki sznurkowe.

Oczywiście nieśmiertelne srebro i złoto jest i zawsze będzie popularne. Mimo to, biżuteria wykonana z materiałów nieszlachetnych bez ustanku przyciąga młode kobiety oraz wszystkie fashionistki, które podążają za modą. Zdecydowanie łatwiej i niższym kosztem można zaopatrzyć swoją szafę i szkatułkę z biżuterią w produkty wykonane z materiałów nieszlachetnych.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena