Agrobiznes to jedna bardzo ważna i strategiczna gałąź gospodarki. Jest motorem, który napędza wzrost gospodarczy państwa. Mimo tak ważnych aspektów, rolnicy mają duże trudności z uzyskaniem nawet niewielkich funduszy zwłaszcza poprzez kredyty na modernizację, zakup gruntów lub w postaci gotówki na inne cele.

Data dodania: 2011-04-08

Wyświetleń: 2448

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W dzisiejszych czasach w Polsce być rolnikiem to duże wyzwanie. Ceny wyprodukowanych przez rolnika produktów rolnych są kluczowym punktem jego zysków. Jednak trudno jest przewidzieć na jakim poziomie będą ceny zbóż jesienią, lub trzody chlewnej, gdy przyjdzie czas na sprzedaż. Nim plony przyjdzie zebrać z pól, pieniądze niezbędne są już w okresie wczesnej wiosny na zakup nasion zbóż, nawozów oraz przeprowadzenie innych niezbędnych prac w gospodarstwie.

- Banków, które udzielają kredytów grupie zawodowej rolników jest mało. Nie mają oni przecież możliwości przedstawienia zaświadczeń z pracy o uzyskiwanych dochodach. Mają w efekcie zawężony krąg oferentów do której mogą zwrócić się po kredyt. Bank BGŻ posiada unikalną ofertę dla sektora rolno-spożywczego. Zmienił się bardzo ważny punkt w ofercie kredytowej dla agrobiznesu! Starając się o kredyty dla rolników w Banku Gospodarki Żywnościowej wystarczy przedstawić dokument potwierdzający posiadanie gospodarstwa rolnego.  Redukcja formalności związana z przyznaniem kredytu została uproszczona maksymalnie. Dodatkowo szybka decyzja i wypłata pieniądz w tym procesie to duże wsparcie dla osób pracujących na roli, uprawiających swoją bądź cudzą ziemię rolną.

Bank BGŻ dla młodych ludzi działających w branży rolniczej przygotował atrakcyjne kredyty na zakup ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, sadowniczych, nieruchomości rolnych. Wszystko oparte na prostych i przejrzystych zasadach. Wszystkim rolnikom proponujemy przyjrzenie się bliżej propozycji tego banku.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena