Super Niania to program wypromowany na antenie TVN już jakiś czas temu. Proponował on zupełnie inne od tradycyjnych metody wychowywania dzieci. W roli tytułowej Super Niani wystąpiła Dorota Zawadzka, z zawodu psycholog.

Data dodania: 2011-02-21

Wyświetleń: 2633

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Potrafiła ona dotrzeć do najmłodszych i sprawić, że dzieci stawały się grzeczne jak aniołki, choć nie obyło się przy tym bez żadnych zgrzytów. Dorocie Zawadzkiej daleko było od wizerunku super szczupłej modelki. Najprawdopodobniej, jej zbyt duża waga zaczęła jej ciążyć, ponieważ zdecydowała się na zastosowanie programu diety. Wykorzystała ona w tym celu dietę proteinową, zwaną powszechnie dietą Dukana.

supernianiaDieta proteinowa, jak wskazuje na to jej nazwa, opiera swój plan żywienia na proteinach. Białka są w każdym posiłku, który zalecany jest w diecie. Osoby odchudzające się z wykorzystaniem diety proteinowej muszą zrezygnować z przyjmowania tłuszczy, węglowodanów, a nawet owoców, co dla wielu osób może być nie do pomyślenia. Jak widać po Dorocie Zawadzkiej, dieta proteinowa daje wymierne rezultaty, ale tylko wówczas, kiedy osoby odchudzające się z jej pomocą, trzymają się ściśle wyznaczonych reguł. Nie jest to proste, bowiem trzeba całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe a na dodatek taki wybór dokonywany powinien być już na całe życie.

Dieta proteinowa to styl życia, a nie tylko wybór na kilka tygodni czy miesięcy odchudzania się. Jeśli utrzymamy dietę proteinową, możemy żyć zdrowo, a dodatkowe kilogramy już nigdy nie będą nas dręczyć.  Dieta ta ma zarówno swych zagorzałych zwolenników, jak i zażartych przeciwników, z uwagi na wady, jakimi niestety jest obciążona.

Dorota zawadzka straciła dzięki diecie Dukana około 20 kilogramów. Czy trzeba dodać coś więcej? Niech ten rezultat będzie największą zachętą do stosowania tego planu żywieniowego.

Więcej o diecie porteinowej Pierre Dukana przeczytasz na stronie: www.dietadukana24.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena