Jak mówi popularne powiedzenie - czas to pieniądz, dlatego nikt nie lubi go tracić. Jeśli długotrwałe poszukiwanie szkolenia w internecie zakończyło się niepowodzeniem,  spróbuj wykorzystać nowo powstały Rynek Szkoleń.

Data dodania: 2010-12-06

Wyświetleń: 1463

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Szkolenia to najlepszy sposób na podniesienie kwalifikacji i umiejętności pracowników, przynoszą lepsze efekty niż zwalnianie i ciągła rotacja kadry pracowniczej - inwestując w rozwój ich umiejętności, inwestujemy także w naszą firmę.

Wiele osób szuka szkoleń w internecie- tu można znaleźć najwięcej ofert i możliwości. Niestety w sieci panuje bałagan, a w związku z tym znalezienie najbardziej odpowiadającego nam szkolenia graniczy z cudem. Błądzimy po serwisach w poszukiwaniu najlepszej oferty dla nas, a i tak efekt jest niezadowalający.

Serwis szkolenia24h, który od lat jest na rynku, bacznie wsłuchuje się w opinie i sugestie użytkowników i w związku z tym postanowił wprowadzić nową funkcjonalność.

Jest  to Rynek Szkoleń - unikalna platforma wymiany informacji między poszukującymi a organizującymi szkolenia/kursy.

Teraz i Ty szybko i darmowo możesz dodawać własne zapytania o szkolenie, kurs, którego potrzebujesz. Wszystko według zasady: Nie znalazłeś szkolenia odpowiadającego Twoim potrzebom – poinformuj o tym na Rynku Szkoleń !
Otrzymasz oferty firm szkoleniowych, z których wybierzesz najkorzystniejszą - oszczędzisz czas i pieniądze.

Tylko na Rynku Szkoleń firmy organizujące szkolenia mają szansę przedstawić konkretną i rzetelną ofertę na umieszczone zapytania o szkolenia/kursy. To najlepsze miejsce na szybkie dotarcie do klienta!

Rynek szkoleń to unikalna platforma dająca nieograniczone możliwości oferującym i poszukującym szkolenia. W jednym miejscu kontaktują się dostawcy usług z ich odbiorcami.

Rynek szkoleń to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, dlatego serwis www.szkolenia24h.pl jako lider na rynku tego typu usługodawców wciąż dostarcza nowoczesnych rozwiązań, tym samym umacniając swoją pozycję.

Zapraszamy na Rynek Szkoleń

Szkolenia i punkt widzenia się zmienia!

***

Serwis, należący do Grupy24h, to obszerny, stale aktualizowany katalog szkoleń i kursów, a także unikalna baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Prezentujemy ofertę szkoleń biznesowych, menedżerskich, księgowych, handlowych i innych, płatnych, dofinansowywanych przez UE lub bezpłatnych. Z naszego katalogu korzystają firmy szukające szkoleń dla swoich pracowników, klienci indywidualni, studenci i uczniowie. Zapraszamy.

Więcej informacji o serwisie można znaleźć na stronie www.szkolenia24h.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena