12 września 2010 roku w Lublinie odbyła się kolejna edycja PLP, w turnieju PLP5 - 2 div wzięła udział drużyna Ballbreakers. Turniej odbywa się w formule TopBall, jak wiemy w takiej formie rozgrywki dozwolone jest podpowiadanie przez innych nie grających członków drużyny jak i widzów

Data dodania: 2010-10-01

Wyświetleń: 1244

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To już kolejny turniej tego typu, do rywalizacji stawiło się 8 drużyn z całej Polski,

*Enterprise Blue
*Surykaty
*PaintSquad
*WildStyle
*BallBreakers
*WildStyle2
*First2Fight
*Ninja Team Lublin

Z wszystkich drużyn nas najbardziej interesuje drużyna BallBreakers, pierwszy raz grali w takim składzie mimo to komunikacja nie zawodziła a gra „kleiła” się dzięki temu turniejowi BallBreakersi nabrali nowych doświadczeń, które wykorzystają w następnych zawodach. W składzie BallBreakers pierwszy raz zagrał Freaky, który gra w paintball również w drużynie Skulls. BallBreakersi pokazali wszystkim co potrafią i na co ich stać, każdy zawodnik walczył aż do końca sił, mimo tego zabrakło małych punktów by wyjść z grupy i stanąć na podium. Ale rozegrali bardzo ciekawe mecze dzięki którym zdobyli 1 duży punkt oraz 6 małych punktów, które dają im 5 miejsce w zawodach paintballowych. Zdjęcia z gry można zobaczyć w galerii.

W drodze na turniej drużyna paintballowa znalazła porzuconego szczeniaka który został przygarnięty jako maskotka BallBreakers i wabi się Splat.

Jak widać paintball to nie tylko sport dla ludzi grających, na tego typu rozgrywkach paintballowych również mile widziani są widzowie dzięki którym rozgrywki są wiele atrakcyjniejsza.

Czekamy na kolejne turnieje PLP które mamy nadzieję przyniosą tyle emocji co turnieje w Lublinie, BallBreakers i Skulls życzymy celnych trafień w kolejnych edycjach PLP.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena