Bum! Zaskakująca wiadomość szybko obiega cały Kraków – strzelaniny paintball w opuszczonym budynku Hotelu Forum! Ten legendarny, owiany tajemnicą gmach nagle zaczyna tętnić życiem i to w jakim tempie! Gra w wojnę paintball, klimat Counter-Strike'a, magia miejsca i...

Data dodania: 2009-03-02

Wyświetleń: 2439

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons


Paintball w Hotelu Forum - centrum Krakowa


Znad unoszącej się mgły nad Wisłą wynurza się niewyraźny, kanciasty kształt. Przybierając coraz większe rozmiary gmach napawa obawą i budzi niepokój przypadkowego przechodnia. Roznoszącą się w nocy mroczna aura pryska w blasku dnia. Na jej miejscu pojawia się zdziwienie przejezdnych i turystów, uznających Hotel Forum za symbol Krakowa na równi z Wawelem, toczy się zażarta dysputa mieszkańców o przyszłości tego sztandaru socrealizmu w Polsce a w jej tle trwa walka o cenne grunta pod nim. Pomiędzy tymi dwoma światami pojawia się kolejny gracz otwierający nowe rozdanie w Paintball w Krakowie.

Kraków kolebką paintball'a w Polsce.

Chodź w całym kraju paintball zdobywa sobie szybko uznanie coraz szerszej grupy amatorów to właśnie Kraków, dawna stolica Polaków ma spore zasługi w promowaniu tej formy sportowej rywalizacji. Liczni gracze skupiają się na forach internetowych, zakładają własne drużyny i toczą zacięte boje w ligach paintball'owych gdzie w kolorowej wojnie farba leje się strumieniami. Zatem nie dziwne że to w Krakowie Paintball opanował tak wyjątkowy obiekt - legendarny Hotel Forum!

Antyterrorka, bomby i Paintball

Ekipa w Hotelu Forum wzmacnia wyjątkowe cechy rozgrywek paintball dzięki instalowanemu systemowi nagłośnienia oraz komunikacji uczestników (mikrofon + słuchawka zamontowane w masce ochronnej) a także z dowódcą oddziału w centrum dowodzenia (!) przez wydawanie komend na podstawie wizji monitoringu i planu obiektu. Atak terrorystyczny, ładunki wybuchowe, zakładnicy... Nagłośnienie daje też wyjątkową możliwość grania wśród odgłosów wojennej zawieruchy lub przy mocnych rytmach muzyki hardrock'owej i innych (można przynieść swoją płytę CD). W końcu problemem przestaje być też pora dnia - 24h, deszcz czy zima i nikt tego nie powstrzyma!

Paintball Kraków w Hotelu Forum – the beginning...
Licencja: Creative Commons