W obliczu zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz olimpiady w Pekinie popularność zakładów sportowych rośnie. Typowanie wyników czy forum bukmacherskie, to tylko niewielka część oferty kierowanej do potencjalnych klientów przez liczne strony bukmacherskie.

Data dodania: 2008-04-28

Wyświetleń: 3966

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Regułą jest, że przy okazji wielkich wydarzeń sportowych nawet ci, którzy na co dzień sportem interesują się w umiarkowanym stopniu, stają się często klientami różnego rodzaju serwisów bukmacherskich. To przede wszystkim dla nich w Internecie powstaje co raz więcej poradników i przyspieszonych kursów z typowania wyników. Skarbnica wiedzy dla początkujących jest także każde dostępne w sieci forum bukmacherskie, gdzie bardziej doświadczeni gracze dzielą się swoja wiedzą. Co zatem każdy gracz powinien wiedzieć zanim zechce połączyć sportowe emocje z chęcią zysku?
Typowanie wyników sportowych to okazja do zarabiania na swojej pasji ale jednocześnie ryzyko poniesienia sporych strat finansowych. Dlatego typować mogą wyłącznie osoby dorosłe. Zakłady sportowe dotyczyć mogę niemal wszystkich wydarzeń sportowych na świecie. Typować można pojedyncze zdarzenie sportowe, np.: wynik meczu piłki nożnej, jednocześnie kilka wydarzeń sportowych lub wziąć udział w tzw. typowaniu na żywo, czyli w trakcie trwania wydarzeń sportowych. Typować można zarówno u jednego z wielu bukmacherów naziemnych, ale także u bukmacherów internetowych. Typowanie wyników w tym drugim przypadku ma taką zaletę, że można to zrobić siedząc w wygodnym, domowym fotelu nawet na 5 minut przed rozpoczęciem wydarzenia sportowego, a także w trakcie jego trwania, czyli na żywo. W przypadku typowania za pośrednictwem Internetu nie obowiązuje również 10% podatek, jak to jest w przypadku bukmacherów naziemnych. Często Internetowi bukmacherzy maja w swojej ofercie większą liczbę zdarzeń, wyższe kursy oraz liczne bonusy i konkursy. Tyle w kwestii technicznej i teoretycznej. Co jednak powinniśmy wiedzieć żeby typowanie wyników oprócz satysfakcji sportowej dało nam też korzyści finansowe? Przede wszystkim trzeba przynajmniej w podstawowym zakresie znać się na sporcie i w miarę na bieżąco śledzić większe wydarzenia sportowe w kraju i na świecie. Dla tych, którzy mają w tej kwestii pewne zaległości, szczególnie pomocne powinno być dobre forum bukmacherskie. Zanim wytypujemy zwycięzcę dobrze byłoby sprawdzić podstawowe informacje: wyniki ostatnich spotkań, w których uczestniczyła typowana przez nas drużyna, jej obecna forma, statystyki wygranych meczy na własnym boisku i na wyjazdach, oraz listę zawodników wykluczonych z gry z powodu kar czy kontuzji. Podstawowy błąd popełniany przez początkujących graczy, to typowanie pod wpływem osobistych sympatii dla danej drużyny, a nie racjonalnej oceny szans i możliwości. Nie powinno się również obstawiać tego samego zdarzenia na kilku kuponach oraz grać więcej niż 4-5 zdarzeń na jednym kuponie. Błędem jest również przeświadczenie, że typuje się pewniaka nawet jeśli kurs wynosi 1-0,5. Na koniec jeszcze jedna podstawowa zasada: faworyci firm bukmacherskich mają zazwyczaj niższy kurs, chociaż gdzie częściej jak nie w sporcie właśnie zdarzają się wielkie niespodzianki? To właśnie dzięki takim zaskakującym wynikom, typowanie przynosi wytrawnym graczom całkiem niezłe korzyści finansowe.
Mimo, że w Polsce legalnie zakładać się o wynik można dopiero od kilkunastu lat, wybór kolektur bukmacherskich jest bardzo duży. Typowanie wyników nie jest jednak łatwą metodą wzbogacenia. Fachowa wiedza sportowa jest tutaj niezbędna a szczęście… oczywiście również się przydaje.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena