Usługi cateringu bardziej znane są z zagranicznych filmów i organizacji wystawnych wesel na powietrzu. Mówiąc o usługach cateringowych mamy na myśli organizację przyjęcia, wesel, imprez organizacyjncyh wiąże się to z miejsce wskazanym przez zleceniodawcę.

Data dodania: 2010-04-09

Wyświetleń: 1886

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Catering bardziej znany jest z zagranicznych filmów i organizacji wystawnych wesel na powietrzu. Mówiąc o usługach cateringowych mamy na myśli organizację przyjęcia, wesel, imprez organizacyjncyh wiąże się to z miejsce wskazanym przez zleceniodawcę. Wybierając usługi cateringowe oczekujemy od firmy relizaującej nasze wesele zapewnienia odpowiedniego menu przystosowanego do predysopozycji gości oraz miejsca czy też regionu w którym odbywa sie event, zapewnienia wszelkich sprzętów związanych z organizacją wesela nie tylko gastronomicznych, zapewnienie obsługi barmańskiej, kelnerskiej a także sprzątającej oraz nadzoru menagera przydzielonego do danej imprezy.

Od firmy cateringowej oczekujemy również deklaracji iż wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem imprezy. Wybierając usługi cateringowe możemy zaoszczędzić sporo czasu oraz konieczności przygotowań i organizacji kwesti kulinarnych oraz obsługi samego weseliska. Nie musimy martwić się również o konieczność używania własnego sprzętu szczególnie istotną sprawą jest brak koniecznośći sprzątania po zakończeniu imprezy oraz wiele mniej lub bardziej istotnych spraw o które poprostu nie musimy sie martwić.

Firma cateringowa powinna zadbać o każdy szczegół organizacyjny uwzględniając w tym wszelkie sugestie młodej pary co do muzyki jak i wyglądu wystroju stolików jaki i parkietu tanecznego włącznie. Czesto w pakiecie weselnego cateringu firma organizuje również wodzireja, który z pewnością zadba o dobrą atmosferę i zabawę na niejednym weselu

Licencja: Creative Commons
0 Ocena