Stoisz przed wyborem cateringu dietetycznego? Przeglądasz proponowane jadłospisy poszczególnych cateringów, ale żaden nie spełnia Twoich kulinarnych wymagań i w każdym chciałbyś coś zmienić? Wybierz catering z wyborem menu i jedz tak, jak lubisz! 

Data dodania: 2022-02-17

Wyświetleń: 518

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Catering z wyborem menu - dostosuj dietę lub daj się zaskoczyć!

Zalety diety z wyborem menu

  • To Ty wybierasz, jak będzie wyglądać Twoja dieta,
  • Sam wybierasz posiłki, na które masz ochotę,
  • Jesz wyłącznie to, co lubisz najbardziej,
  • Jedząc to, co lubisz, pozbywasz się zbędnych kilogramów,
  • Twoje ulubione dania z dostawą pod same drzwi Twojego domu.

Catering z wyborem menu to idealna opcja dla Ciebie

Wypróbowałeś już większość dostępnych diet pudełkowych, jednak żadna nie zadowoliła Twoich kubków smakowych? Przyszła pora, żebyś sprawdził FoodyChoice i poznał nowy wymiar cateringu dietetycznego. Możesz zapomnieć o posiłkach, których nie znosisz - nigdy więcej nie znajdziesz ich w swoich dietetycznych pudełkach! Od teraz to Ty decydujesz, jak codziennie będzie wyglądało Twoje menu. Wreszcie będziesz mógł rozpocząć dietę, która będzie tak przyjemna, że nie będziesz chciał z niej zrezygnować. Możliwość wybierania wyłącznie tego, co Ci smakuje, sprawia, że sam tworzysz swoją idealną dietę. Ktoś powiedział, że idealna dieta nie istnieje? Bzdura! Właśnie, że istnieje i komponujesz ją właśnie Ty!

   

Dlaczego catering z wyborem menu to lepszy wybór niż zwykły catering?

Catering z wyborem menu daje Ci wolną rękę w komponowaniu swojej perfekcyjnej diety. Możesz do woli wybierać spośród posiłków, które zapewnia dana dieta pudełkowa. Możliwość wyboru każdego posiłku sprawia, że Twoje menu jest w 100% dostosowane do Ciebie i wszystkich Twoich żywieniowych wymagań.

Jak zamówić catering dietetyczny z wyborem posiłków?

Oto 3 kroki do otrzymania idealnej diety przygotowanej na miarę Twoich kulinarnych oczekiwań!

  1. Wybierz dietę oraz ilość kalorii. 

Jeśli wybrałeś dietę, ale nie wiesz, jaka kaloryczność jest Ci potrzebna do osiągnięcia wymarzonego celu, skontaktuj się z naszymi dietetykami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

  1. Wybierz posiłki, które mają zostać dostarczone w ramach Twojej diety.

Teraz kolej na najprzyjemniejszy etap składania zamówień! Sam komponujesz swoją idealną dietę - wybieraj i mieszaj posiłki tak, jak lubisz! 

  1. Zapłać za zamówienie i oczekuj pysznej dostawy.

Kiedy zapłacisz za swoje zamówienie, zostało Ci już jedynie czekać na naszego kuriera z pyszną paczką Twoich posiłków.

Wybór menu - skomponuj własną dietę

Możliwość wyboru menu wynosi Twoją dietę pudełkową na wyższy poziom. Dzięki temu możesz jeść swoje ulubione posiłki i nie marnować przy tym cennego czasu na ich przygotowywanie!

FoodyChoice pozwala na stworzenie doskonałej diety pudełkowej w oparciu o komplet smacznych, zdrowych i pełnych składników odżywczych dań. Postaw na catering dietetyczny z wyborem menu lub catering ketogeniczny, w którym również będzie można wymieniać posiłki w niedalekiej przyszłości i wynieś swoją dietę na wyższy poziom! Sam wybieraj, z jakich posiłków każdego dnia będzie składało się Twoje idealne menu!

Catering na 100% dopasowany do Ciebie

Już nie musisz obawiać się, że w swoich pudełkach znajdziesz dania, których nie lubisz lub które są Twoją traumą z dzieciństwa. W naszym cateringu to Ty wybierasz czy wolisz słodkie, czy słone śniadanie, czy chcesz zjeść rybę, czy risotto. Dzięki FoodyChoice jesz jedynie to, co lubisz. Ty komponujesz swoje idealne menu, a my z przyjemnością gotujemy je dla Ciebie zgodnie z zasadami prawidłowego żywienia. Z FoodyChoice łatwo i przyjemnie osiągniesz wymarzone efekty, ponieważ w Twoim menu znajdzie się tylko to, na co naprawdę masz ochotę! Z nami bycie na diecie to przyjemność! Zaplanuj swoje menu już dziś i poznaj najwyższą jakość posiłków od FoodyChoice!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena