Profil Użytkownika

O sobie

Darek Malinowski - autor tego artykułu to specjalista, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym kojarzeniem ludzi w internecie. Występował w roli eksperta między innymi w jednym z programów Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku", a także udzielał wielu wywiadów na tematy internetowych znajomości między innymi do takich pism jak: Newsweek, Wprost, Komputer Świat, Joy. Od 2000 roku prowadzi profesjonalny serwis matrymonialno-randkowy http://cupido.pl

Pokaż więcej

7 mitów o Singlach

Rodzaj: Artykuł

Singiel, coraz bardziej popularna nazwa dla osób idących przez życie w pojedynkę. Jeszcze nia tak dawno nazywano ich Starymi Pannami czy Starymi Kawalerami - dzisiaj osoby po trzydziestce, które nie żyją w stałym związku to po prostu - Single.

Pierwsza randka - jak to ugryźć?

Rodzaj: Artykuł

Chyba dla każdego z nas pierwsza randka z nowo poznaną osobą jest trochę stresująca - no chyba, że jesteś zawodowym podrywaczem lub profesjonalną łamaczką męskich serc. Każdy chce wypaść jak najlepiej, bo przecież nigdy nie wiadomo, czy osoba z którą się spotykamy nie jest twoją drugą połówką pomarańczy.

Samotność superbohatera

Rodzaj: Artykuł

Cześć jestem Hancock! Totalny luzak, ze mnie. Mam wszystko dookoła w nosie. Jestem przecież superbohaterem! Robię co chcę. Myślę jak chcę. Pomagam ludziom, bo... taki mam kaprys?

Walentynki Singla - to da się przeżyć!

Rodzaj: Artykuł

Walentynki to święto miłości. Będąc Singlem nie musisz ich zbytnio lubić. Zdziwiłbym się nawet gdybyś je lubił(-a). Wszystko dookoła dosłownie zalane jest czerwienią serduszek, czarem ściskających się par i innych walentynkowych symboli. Żyjący w pojedynkę w tym czasie mogą nie czuć się dobrze.

Boże Narodzenie Singla

Rodzaj: Artykuł

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. To czas bardzo, bardzo rodzinny. Każdy z nas pamięta, te chwile, gdy w dzieciństwie wraz z rodzicami, dziadkami czekało się na Pierwszą Gwiazdkę, by zasiąść do Wigilii. Ludzkie losy toczą się jednak różnie. W dzisiejszych czasach wiele osób wybiera, lub jest zmuszone, do życia w pojedynkę. Staje się Singlami. Jak Single mają spędzać Święta?

Profil

Darek Malinowski

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
16
Kod partnerski:
/p:524

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-03-26 14:01:48
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
17-07-2018