Codziennie tysiące ludzi szuka w Internecie swojego szczęścia, swojej drugiej połówki, przyjaźni... Tysiące ludzi korzysta z serwisów randkowych czy matrymonialnych. Jeśli jesteś wśród nich zadajesz sobie pytanie: co zrobić, by właśnie mój anons został zauważony wśród tych tysięcy? To proste: dodaj swoje zdjęcie! Udana randka murowana!

Data dodania: 2007-05-09

Wyświetleń: 5951

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co daje Ci dodanie swojej fotki do anonsu:

* Twój anons wyróżnia się wśród innych: wiele serwisów dodatkowo promuje ogłoszenia ze zdjęciem np. Wyświetlając je w specjalnej galerii.
* Twój anons jest kilkukrotnie częściej oglądany – ludzie szukają anonsów ze zdjęciem!
* Na Twoje ogłoszenie przychodzi o wiele więcej odpowiedzi od zainteresowanych.


Hola, hola – powiesz zaraz – ale ja nie chcę by znajomi dowiedzieli się, że szukam kogoś przez Internet.

Hmmm... zastanów się więc nad jednym: skoro dodajesz swoje ogłoszenie na stronie randkowej, to raczej szukasz kogoś. Twoi znajomi wiedzą przecież, że jesteś samotny/samotna, więc to chyba jak najbardziej naturalne, że kogoś szukasz – a że szukasz akurat przez internet – to akurat najnowocześniejszy i najbardziej wygodny sposób! Z drugiej strony zauważ jedno, aby ktoś z Twoich znajomych znalazł Twoje zdjęcie w serwisie randkowym, musi wejść na tę stronę – a kto wchodzi na strony tego typu? Odpowiedź jest prosta: ludzie tacy jak Ty, ludzie poszukujący... jeśli są wśród nich Twoi znajomi, to na pewno nie będziesz wytykany palcami.

Dodaj więc do swojego randkowego profilu uśmiechnięte zdjęcie!

Każdy, kto będzie oglądał taką fotkę na pewno poczuje do Ciebie nić sympatii. Ludzie, którzy się uśmiechają są z zasady postrzegani jak najbardziej pozytywnie. Otaczający świat pełen jest ponuraków i malkontentów. Tak na prawdę nikt ich nie lubi. Uśmiech, to otwarta brama do Twojego serduszka. Otwórz ją teraz, niech ludzie szukający miłości w sieci trafią właśnie do Ciebie.

Dodaj zdjęcie dobrej jakości!

Skoro zdecydowałaś/zdecydowałeś się (a taka mam przynajmniej nadzieję ;) na zamieszczenie swojej fotografii w internecie dodaj ją w jak najlepszej jakości. Kiepska jakość zdjęcia zepsuje cały efekt. Zdjęcie może być wspaniałe, uśmiechnięte, w doskonałym ujęciu, ale... jeśli jego cyfrowa forma będzie kiepskiej jakości, fotka będzie zbyt mała, źle zeskanowana, nic to nie da! Taka fotografia popsuje cały efekt.

Szukając miłości w Internecie zrób to profesjonalnie!

Oprócz napisania ciekawego i przyciągającego uwagę anonsu, dodaj swoją ekstra fotkę. Pozwoli to na poznanie większej liczby osób, a zgodnie z prawami statystyki: im więcej osób uda Ci się poznać, tym masz większą szanse na poznanie tej jedynej, tej do której zabije Ci mocniej serduszko... Nie obawiaj się, że dodanie swojego zdjęcia może spowodować, że Twój anons będzie mniej popularny – obawiaj się, że będzie bardzo popularny.

Pamiętaj też, że poznając kogoś w sieci, kiedyś nadchodzi taki dzień, że trzeba spotkać się w świecie realnym. Oszczędź sobie niepotrzebnych rozczarowań i pozwól, byście "zobaczyli się" wcześniej, bo co po pierwszej randce, rozstać się gdyż kompletnie zaskoczył Cię wygląd osoby, z którą się spotkasz.

Nie łudźmy się, że wygląd w związku nie ma znaczenia! Ma i to wielkie. Akceptacja swojej fizyczności to podstawa trwałego związku, a chyba o taki Ci przecież chodzi...
Licencja: Creative Commons
-1 Ocena