Artykuł poświęcony jest problemowi, jakim jest wczesna rezygnacja z biznesu MLM.
Dlaczego większość ludzi tak szybko sie poddaje? Powodów może być sporo. Dwa z nich przedstawiłem w moim artykule.
Przedewszystkim jest to brak wiedzy nowych członków i nabieranie się na bajki pseudo liderów.

Data dodania: 2010-03-29

Wyświetleń: 3629

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od dluższego czasu interesował mnie marketing wielopoziomowy. Pomyślałem, że jest to wspaniały sposób na życie. Więc bez większego wahania, zdecydowałem się na współpracę z odpowiednią firmą, z odpowiednimi ludźmi. I tak zaczęła się moja przygoda w tym biznesie.

Na samym początku tej przygody, czułem podniecenie, już widziałem siebie, jako prawdziwego lidera. U większości ludzi jest bardzo podobnie. Niestety większość szybko rezygnuje, kiedy podekscytowanie mija, kiedy pojawiają sie pierwsze przeszkody. Zastanawiające jest to, dlaczego tak właśnie jest?

Myślę, że powodów takiego stanu jest kilka. Między innymi rozdmuchiwanie bajek przez pseudo liderów. Bajek o milionach złotych, płynących na nasze konta bez większego wysiłku i pracy. Kolejnym powodem może być także niecierpliwość. Wielu nowych, chciałoby już w pierwszych miesiącach działalności, uzyskiwać spory dochód pasywny. A jak wiadomo, to nie jest takie proste. I trochę czasu musi minąć.

Zauważam, że sporo ludzi działających w MLM, tak do końca nie wie co robi. Nie zna podstaw tego biznesu. Dla tego przygotowałem, darmowe szkolenie z myślą o ludziach zainteresowanych tym biznesem. Krok, po kroku pokazałem w nim jak rozpocząć swoją przygodę z marketingiem wielopoziomowym.

Serdecznie zapraszam. Szkolenie składa się z 7 niedługich lekcji, także nic nie tracisz. Możesz za to zyskać gruntowną wiedzę, przydatną nowym osobą zainteresowanym działalnością w MLM.

Darmowe szkolenie: MLM Szansą dla Ciebie

Licencja: Creative Commons
2 Ocena