Każdy, kto korzysta z poczty elektronicznej w internecie z pewnością zetknął się z propozycją pracy polegającej na "klikaniu" w nadsyłane linki reklamowe. Oferowane wynagrodzenie to najczęściej ułamek grosza lub centa USA za wejście w reklamowaną witrynę oraz przebywanie w niej określony czas. ...

Data dodania: 2007-07-13

Wyświetleń: 5443

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy, kto korzysta z poczty elektronicznej w internecie z pewnością zetknął się z propozycją pracy polegającej na "klikaniu" w nadsyłane linki reklamowe.

Oferowane wynagrodzenie to najczęściej ułamek grosza lub centa USA za wejście w reklamowaną witrynę oraz przebywanie w niej określony czas.

Praca taka jest niewątpliwie dość monotonna i wymaga czasu na spodziewane efekty finansowe.

Niedawno natknąłem się buszując po forach dyskusyjnych na pracę polegającą na wypełnianiu ankiet:

"Ciao-Surveys - zarabianie przez ankiety"

"Ciao-Surveys to międzynarodowy system oferujący ankiety internetowe, których celem jest zbieranie informacji od klientów i przekazywanie ich producentom oraz usługodawcom. Uzyskane w ten sposób informacje pomagają w rozwijaniu produktów i usług, przez co stają się one bardziej dostosowane do potrzeb konsumentów.
Firma ma sporą tradycję: istnieje od 1999 roku, a w Polsce obecna jest od kilku lat.


Jako użytkownik Ciao będziesz miał wpływ na rozwój produktów i usług największych producentów i sprzedawców. Twój udział w ankietach będzie nie tylko szczodrze nagradzany, ale również może dać Ci możliwość poznania prototypów produktów, reklam czy nowych pomysłów, zanim w ogóle pojawią się na rynku! Rodzaj i wysokość wynagrodzenia będzie zawsze podany w emailu razem z zaproszeniem do ankiety.
Czas wypełnienia ankiety zależy od jej tematu oraz stopnia szczegółowości. Przeciętnie, wypełnienie jednej ankiety zajmuje około 10-20 minut.

Ilość przysyłanych ankiet zależy od profilu jaki wypełnisz w systemie (im bardziej szczegółowo, tym większa szansa na większą ilość ankiet!), oraz od Twojego wieku, zainteresowań itp. Jeśli Użytkownik nie należy do właściwej grupy docelowej danego badania, ankieta zakończy się automatycznie po odpowiedzi na kilka pytań wprowadzających.
Zwykle można liczyć na 1-2 ankiety miesięcznie o wartości 10-20 PLN każda.

Aby zarejestrować się w Ciao i brać udział w płatnych ankietach
na interesujące cię tematy, kliknij na poniższy link:

www.ciao-surveys.pl/reg.php?FriendId=226451

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tą formą pracy.

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena