Fit Out biura to, najprościej ujmując kompleksowe przygotowanie powierzchni biurowej do dalszych etapów pracy z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta. 

Data dodania: 2017-04-19

Wyświetleń: 2787

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Fit out czyli biuro szyte na miarę

Swoim zakresem obejmuje wszystkie czynności, począwszy od wykonania projektu, aż po wykończenie powierzchni oraz montaż detali. To najlepsze rozwiązanie zarówno dla doświadczonych w swojej branży firm, jak i dla nowych podmiotów, które dopiero zaczynają kształtować swój wizerunek na rynku. W końcu ładnie wyglądające, a jednocześnie funkcjonalne wnętrze to marzenie niejednej firmy. 

 

Co dokładnie oznacza pojęcie fit-out?

 

Nazwa tłumaczona jest z angielskiego czasownika i oznacza „wyposażać”. Usługa powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klienta i zaspokojeniu jego potrzeb. W skład zakresu działań typu fit-out wchodzi zarówno wykonanie planu projektowego, jak również jego realizacja od samego początku do samego końca. Oznacza to umeblowanie, wstawienie ścianek, instalację elektryki, klimatyzacji czy wentylacji. W skład wchodzą także czynności dekoracyjne takie jak: malowanie, tapetowanie i pomoc w doborze detali. Fit-out powstał w odpowiedzi na wzrastające wymagania klientów i coraz bardziej fantazyjne pomysły samych architektów. Pod pojęciem kryją się nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązania, ale również profesjonalne wygłuszenia akustyczne oraz montaż nowoczesnych drzwi przeciwpożarowych.

 

 

Co jeszcze warto wiedzieć o pracach typu fit-out?

 

To przede wszystkim niezbędne są profesjonalizm i doskonałe wyczucie potrzeb i oczekiwań klientów. Takie połączenie to idealna odpowiedź za zapotrzebowanie współczesnych zleceniodawców. Usługa jest kierowana zarówno do małych i średnich firm, jak również najemców korporacyjnych. Fit-out to nie tylko wykonawstwo, ale również dostawa materiałów i pomoc w ich doborze. Usługa powinna być doskonale zaplanowana i zrealizowana, aby ostateczny efekt zadowolił najbardziej wymagających odbiorców. Niewątpliwie będzie to zasługa doświadczonego zespołu budowlańców oraz montażystów. Rezultatem prac jest stworzenie funkcjonalnego i dobrze wyglądającego wnętrza, które sprzyja dobrej atmosferze pracy. Ponadto uwzględnia oczekiwania wizualne wobec wnętrza, jak również jego funkcjonalności. 

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena