Inteligencja finansowa nie mówi o tobie, ile pieniędzy zarabiasz, ale ile pieniędzy umiesz zatrzymać dla siebie. To nie ty masz ciężko pracować na pieniądze, ale pieniądze, umiejętnie puszczone w ruch mają pracować dla Ciebie. Mają dać efekt skali. A wysiłek, który włożysz w rozwój wiedzy finansowej ma przełożyć się na zyski z inwestycji.

Data dodania: 2007-07-06

Wyświetleń: 9058

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czym jest finansowa inteligencja? Jaki ma wpływ na podejmowane przez Ciebie decyzje? Czy zmniejsza ryzyko inwestowania? Co mówi o Tobie? Jak wpływa na wielkość osiąganych przez Ciebie zysków? Czy można rozwijać swoją finansową inteligencję?

Inteligencja finansowa nie mówi o tobie, ile pieniędzy zarabiasz, ale ważne jest, ile z tych pieniędzy umiesz zatrzymać dla siebie.

To nie ty masz ciężko pracować na pieniądze, ale pieniądze, umiejętnie puszczone w ruch mają ciężko pracować dla Ciebie. Mają dać efekt skali, a wysiłek, który włożysz w rozwój inteligencji finansowej ma przełożyć się na zyski z inwestycji.

Pieniądze mogą zrobić z Ciebie niewolnika, ale mogą też dać Ci finansową wolność.

Często słyszę, że CashFlow rozbudza inteligencję finansową, uczy jak bezpiecznie inwestować, jak rozkręcać pierwszą firmę, pracując jeszcze na etacie, jak rozwijać dochodowe biznesy, jak zmienić swój sposób myślenia o pieniądzach.

Cash Flow 101 i jej następna, bardziej zaawansowana wersja Cash Flow 202 to edukacyjne gry finansowe.

Grając w Cash Flow zwiększasz swoją wiedzę. Uczysz się podstaw planowania finansów osobistych. Dowiadujesz się jak nabywać aktywa, kontrolować wydatki i właściwie zarządzać przepływem pieniędzy.

Gra Cash Flow nie toczy się tylko na kolorowej planszy. Jej celem jest uzyskanie kontroli nad osobistymi finansami. Jeśli nie wiesz, jak przepływają twoje pieniądze, będziesz mieć problemy finansowe przez całe życie, bez względu na to, ile zarabiasz.

Budowanie podstaw sukcesu i bogactwa

Gra pozwala uświadomić sobie błędy popełniane przy podejmowaniu pierwszych decyzji inwestycyjnych i zdać sprawę ze swoich nawyków. Uczy je korygować, podejmować decyzje finansowe i zmienia twój sposób myślenia. Dlatego właśnie Cash Flow jest tak wspaniałym narzędziem budowania podstaw sukcesu i bogactwa. Jest sposobem, który bez ryzyka, towarzyszącego zazwyczaj pierwszym krokom młodych inwestorów, pozwala poznać drogi prowadzące do zamożności.

Czy można zacząć inwestować bez ryzyka?

Gry strategiczne, takie jak edukacyjne gry finansowe z serii Cash Flow są wspaniałym narzędziem budującym finansową inteligencję.

Jeśli będziesz grać regularnie i opanujesz do perfekcji zasady gry sprawisz, że decyzje finansowe podejmowane przez Ciebie w prawdziwym świecie będą mniej ryzykowne. Efektem będzie wypracowanie przychodu pasywnego, a więc prawdziwe zyski w realnym świecie inwestowania i biznesu.

Wiele decyzji, które podejmiesz w trakcie gry odzwierciedli prawdziwe postawy z Twojego własnego życia. Odkryjesz własne błędy w decyzjach finansowych, ale też zbudujesz drogę własnego sukcesu, nakreślisz plan inwestycyjny, który będzie prostą drogą do osiągnięcia finansowej niezależności.

Graj w CASH FLOW, aby nie przegapić, gdy nadarzy się ta jedyna, niepowtarzalna okazja inwestycyjna w prawdziwym świecie finansów.
Licencja: Creative Commons
1 Ocena