Gwiazdy, celebryci i prezesi świętowali najbardziej oczekiwany muzyczny debiut roku. Start ESKA TV w ofercie programowej DIALOGmedia - oficjalnie i nieoficjalnie - stał się faktem.

Data dodania: 2009-11-30

Wyświetleń: 2803

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uroczyste After Party z okazji startu muzycznej telewizji ESKA TV w ofercie programowej DIALOGmedia odbyło się 26 listopada 2009 we wrocławskim Klubie Lemoniada. Najbardziej elektryzujące - jak na muzyczną telewizję przystało - były występy gwiazd. Gości do czerwoności rozgrzali Mrozu i Candy Girl. Ogień tak przygotowanej atmosfery podgrzewali także: Mezo, Kalwi&Remi, Gosia Andrzejewicz, Groovebusterz, Komodo, Black Drops oraz sam DJ Adamus. Jakby tego mało, podczas występu pojawiły się dodatkowo wulkanicznie gorące dziewczyny z pokazem najbardziej karkołomnych barmańskich sztuczek z mocno rozgrzewającym podtekstem.

          DJ-e prowadzący programy ESKA TV także zjawili się w komplecie. Gospodarzem wieczoru był Jankes. Jo'Anka i Kinia czarowały urokiem osobistym, a Stajniak z Harasimem non-stop rozbawiali publiczność nie tylko żartami, ale także zabawnymi minami.

          Wśród publiczności wprawne oko obserwatora bez trudu było w stanie wyłowić gwiazdy serialu „Pierwsza miłość", wśród których brylował Łukasz Płoszajski, prezentera Polsatu Macieja Dowbora, pojawiła się też legenda wrocławskiej koszykówki Maciek Zieliński. Wiele emocji wzbudziła także jedna z gwiazd ostatniej edycji programu „Mam talent"- Madox, który przez całą imprezę nie mógł się uwolnić od tłumu fanów i ciekawskich.

            Ponadto na imprezie oczywiście nie mogło zabraknąć szefostwa zarówno Eski jak i Dialogu. Był prezes Zarządu Radia ESKA S.A. i ESKA TV - Leszek Kozioł, dyrektor zarządzający ESKA TV - Maciej Domagała, szef projektu i dyrektor programowy ESKA TV - Igor Nurczyński, oraz dyrektor marketingu - Maciej Czajka. Ze strony Dialogu pojawili się prezes zarządu Arkadiusz Miszuk oraz wiceprezes Robert Banasiak. Mimo, że konkurencję na rynku mediów mamy podobno mocną nic nie stanęło na przeszkodzie, aby na imprezie stawili się szefowie lub przedstawiciele prawie wszystkich lokalnych i wielu ogólnopolskich redakcji.

             Relację z czwartkowego After Party można będzie oglądać w telewizji ESKA TV i na stronie www.eska.tv

Licencja: Creative Commons
0 Ocena