Siedzący tryb życia, nieprawidłowa postawa w pracy, ogromny stres i codzienne przeciążanie organizmu- kto z nas tego nie zna? Na szczęście możemy sobie pomóc korzystając z pomocy specjalistów. Skuteczną pomocą w zniwelowaniu dotkliwych objawów jest masaż. Przyniesie ulgę, poprawi komfort życia, poprawi wydajność w pracy i sprawi, że uda ci się odzyskać dobre samopoczucie.

Data dodania: 2020-11-17

Wyświetleń: 725

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Masaż: oddaj zdrowie w dobre ręce
  1. Masaż we Wrocławiu: dlaczego warto?
  2. Rodzaje masaży
  3. Gabinet masażu, a może masaż z dojazdem?

Na temat masaży krąży wiele stereotypów, np. ten, że masaż jest nieprzyjemny i musi boleć (poczytasz o nich na blogu). Jednak zamiast ufać podobnym opiniom, warto przekonać się na własnej skórze (dosłownie!), ile możemy zdziałać dzięki fachowej pomocy masażysty. "Fachowa" to słowo klucz. Bardzo ważne jest to, by znaleźć osobę wykwalifikowaną i kompetentną, której można zaufać.

1. Masaż we Wrocławiu: dlaczego warto?

Ból w okolicy pleców to jedna z najczęstszych dolegliwości, na którą skarżą się Polacy. Powód dolegliwości może być naprawdę wiele. Fantastyczne jest to, że można znaleźć skuteczną pomoc, udając się do gabinetu masażu.

Masaż ma dobroczynny wpływ na cały organizm. W zależności od rodzaju może zwiększać tempo przemiany materii, poprawiać krążenie krwi oraz dotlenienie tkanek, relaksować czy przygotowywać do wzmożonego wysiłku. Dlatego chętnie korzystają z niego nie tylko osoby po zabiegach i operacjach, ale i pracownicy korporacji, którzy całe dnie spędzają w jednej pozycji, wpatrzeni w ekran komputera.  Warto wspomnieć, że masaż poprawia nasz ogólny stan psychofizyczny.

Jeśli obawiasz się bólu lub sądzisz, że w twoim przypadku masaż nie przyniesie rezultatów, zweryfikuj to na stronie wroclawmasaz.pl, z której dowiedz się m.in. jakie są wskazania i przeciwwskazania do masażu.

2. Rodzaje masaży

Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów masaży. W zależności od naszych potrzeb, możemy skorzystać z masażu klasycznego, masażu relaksacyjnego, masażu kręgosłupa, masażu bańską chińską, masażu leczniczego czy masażu sportowego.

Coraz więcej osób decyduje się również na masaż stóp, ale i masaż twarzy czy masaż skóry głowy który świetnie się sprawdza, gdy chcemy pobudzić wzrost włosów.

3. Gabinet masażu, a może masaż z dojazdem?

Bywają sytuacje, w których nie możemy sobie pozwolić na wizytę w gabinecie masażu, np. z powodu bólu, który uniemożliwia nam swobodne poruszanie. Jednak nie przekreśla to naszej szansy na skorzystanie z usług profesjonalnego masażysty. Wystarczy, że zamówimy masaż z dojazdem lub skorzystamy z masaży biurowych.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena