Od dawna już znane są metody upiększania komputera, jedną z nich, przy tym najprostszą jest zmiana tapety wyświetlającej się na naszym pulpicie. Właśnie temu sposobowi, poświęcony będzie ten artykuł. Dokładniej - ten artykuł poświęcony jest tematyce gwiazd na tapetach na pulpit. Czemu akaurat gwiazd...

Data dodania: 2007-06-30

Wyświetleń: 4732

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od dawna już znane są metody upiększania komputera, jedną z nich, przy tym najprostszą jest zmiana tapety wyświetlającej się na naszym pulpicie. Właśnie temu sposobowi, poświęcony będzie ten artykuł. Dokładniej - ten artykuł poświęcony jest tematyce gwiazd na tapetach na pulpit. Czemu akaurat gwiazdom? CZym one sobie zasłużyły?

Powiem szczerze, że nie wiem czym onbe sobie zasłużyły, wiem natomiast dlaczego o nich. Dlaczego? DLatego, że Gwiazdy bija rekordy pobrań tapet, na 10 pobranych tapet, siedem jest z kategorii Gwiazdy. Ciekawostką jest że z tych 7 - aż 4 tapety są poświęcone siostrą bliźniaczym Mary Kate i Ashley Olsen.

Czemu tak się dzieje? Opowiem to na zasadzie sióstr, otaczają je skandale, plotki i sensacje, a co za tym idzie - są nagłośnione, media nie są głupie i czyhają na afery.

Tapety.pdr.pl - tapety na pulpit tylko to wykorzystują i są stroną pośrednią, dają to czego chcemy - tym samym mają odwiedziny i zarabiają na tym. Dlatego gwiazdy są tak wysoko oceniane, dlatego tak się zbija biznes!

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena