Bez względu na to czy jesteś nowy w randkowaniu, czy jest to dla Ciebie chleb powszedni możesz skorzystać z poniższych sztuczek i rad. Nikt nie jest ekspertem w tej dziedzinie - nawet najbardziej piękni i zamożni ludzi walczą w tych sprawach ze swoim sercem.

Data dodania: 2009-10-10

Wyświetleń: 3192

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bez względu na to czy jesteś nowy w randkowaniu, czy jest to dla Ciebie chleb powszedni możesz skorzystać z poniższych sztuczek i rad. Nikt nie jest ekspertem w tej dziedzinie - nawet najbardziej piękni i zamożni ludzi walczą w tych sprawach ze swoim sercem. Jednak każdy może nauczyć się czegoś więcej w tym temacie; jak przyciągnąć te typy ludzi, którzy nas interesują, oraz w jaki sposób sprawić żeby ciepła chemia wpłynęła do naszego związku.
Prawda jest taka, że nie ma magicznej formuły, żadnych 100% sztuczek, nie ma idealnego sposobu na zdobycie serca Pana czy Pani Właściwej. Jednak istnieje kilka zasadniczych faktów o które powinieneś zawsze mieć w pamięci. Te wskazówki są tylko wskazówkami, nie dają gwarancji poderwania każdej wymarzonej osoby. Różne zachowania będą działać na różnych ludzi. To zależy od sytuacji, od tego kim jesteśmy, w którym miejscu naszego życia w tej chwili jesteśmy, etc. Jakkolwiek, jest kilka rad, które są raczej uniwersalne i mogą przynieść pożytek każdemu kto je zastosuje.
10 wskazówek na udaną randkę:
1. Przygotuj się do randki. Jeżeli rzeczywiście chcesz odnieść sukces w randkowej grze bądź zawsze gotów na randkę. Pół metody nie działają. Tak naprawdę nie przyniosą Ci nawet połowy oczekiwanego sukcesu.
2. Jeżeli naprawdę chcesz się umawiać musisz włożyć w to trochę wysiłku. Postaraj się przeprowadzić badania w tym temacie (to co robisz teraz) i pomyśl czego tak naprawdę oczekujesz od chodzenia na randki. Musisz być również przygotowany na dramatyczne odrzucenie przez drugą osobę. Najważniejsze to nie poddawać się.
3. Zapisz się na siłownię, czytaj magazynu związane ze zdrowym trybem życia i przejdź na dietę. Postaraj się o najlepszą, stylową fryzurę i utrzymuj swój nowy image stylowego wyglądu. Nawet jeśli nie znajdziesz swojej drugiej połówki automatycznie to poczujesz się o wiele lepiej i nabierzesz wiele pewności siebie. Inni to zauważą.
4. Idź na zakupy. Kup sobie nowe ciuchy i nawet zmień całkowicie swój wygląd. Postaraj się aby Twój nowy image pasował do Ciebie. Najważniejsze to czuć się dobrze. Nie próbuj być kimś kim nie jesteś bo tylko ukryjesz swoje zalety. Wyrzuć zniszczone jeansy, stare swetry i dbaj o swój wygląd. Druga osoba doceni to, że wkładasz w spotkania jakiś wysiłek.
5. Zastanów co chcesz zyskać dzięki randkom i o jakich ramach czasowych myślisz. Czy widzisz siebie w małżeństwie w przeciągu 2 lat? Jeśli tak, to musisz odpowiednio zaplanować swoje randki. Jeżeli masz do tego raczej luźne podejście nie bierz całego randkowania zbyt poważnie i zastanów się dlaczego to robisz i co chcesz osiągnąć. Jeżeli chodzi o czysty sex to zastanów się czy jesteś szczery i uczciwy wobec drugiej osoby,
6. Otocz się ludźmi, którzy będą wspierać Twoje cele. Przestrzegając pierwszych czterech wskazówek poczujesz się lepiej i będziesz lepiej skoncentrowany. Nie zepsuj tego spotykając się z przyjaciółmi którzy są negatywnie nastawienie do miłości i związków. Zastanów się na odwiedzaniem miejsc przeznaczonych dla samotnych. Przebywanie w towarzystwie par przy obiedzie nie jest koniecznie tym czego teraz potrzebujesz. Wybierz tych z którymi masz dużą szansę na randkę. Bądź realistą. Innymi słowy, Twój sukces zależy on całej rzeszy zachowań, które wykonujesz w tym samym stopniu jak zależy od Twojej osobowości. Jeżeli szukasz fizycznie olśniewającej dziewczyny lub chłopaka i chcesz się spotykać z kimś towarzyskim i na topie to świetnie. Pamiętaj tylko, że inni będą od Ciebie oczekiwać tego samego.
7. Odwiedzaj kluby, spotkania społeczne, wydarzenia sportowe, grupy artystyczne - wszystko co może Ci pomóc spotkać osobę, która pasowała by Twoim upodobaniom. Spróbuj wykorzystać siłę Internetu. Przez proste wpisanie w wyszukiwarce takich słów jak portal randkowy, randki pl czy randki org znajdziesz wiele takich serwisów. Znajdź tam osobę pasującą do Twoich upodobań i umów się z nią na prawdziwe spotkanie. Nie spotkasz ludzi siedząc w domu i grając w gry wideo - wielu tak próbowało niestety im się nie udało.
8. Bierz wolne od regularnych randek jeżeli nie idzie jakbyś chciał lub jesteś zmęczony. Naładowanie Twoich baterii i utrzymanie pewności siebie i optymizmu jest obowiązkowym wymogiem dla sukcesu. Wszyscy mamy cięższe okresy ale nie pozwól aby Twoje poszukiwania tej drugiej połówki stanęły w martwym punkcie. Umawiaj się fazami jeżeli jest taka konieczność.
9. Odczuwaj radość z samego randkowania. To są spotkania z ludźmi i utrzymywanie więzi. Zastanów się jak widzisz się z drugą osobą. Faktem jest, że większość ludzi ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet jeśli akurat masz przerwę w spotkaniach towarzyskich możesz spotkać na swojej drodze jedną albo dwie czarujące osoby.
10. Nigdy nie bądź zbyt dostępny. Ludzie lubią odrobinę tajemniczości i dreszczyk pościgu podczas randek. Jako część utrzymania tajemniczości nie idź z drugą osobą zbyt wcześnie do łóżka. Im dłużej druga osoba jest trzymana w niepewności, tym bardziej prawdopodobne, że akt miłości będzie zachwycajacy. I to dotyczy zarówno Kobie jak i mężczyzn! Jeśli chemia wzburzy się zbyt wcześnie, Twoje uczucia być może nigdy nie będą miały odpowiedniego czasu aby wspiąć się na wyżyny.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena