Czy zasnawiałeś/aś się kiedyś jak można żyć z aktywności w Internecie? Mówię tu o zarobkach polzwalająch porzucić pracę na etacie. Zobacz jak ja to robię.

Data dodania: 2010-06-12

Wyświetleń: 2371

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzisiaj mam dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego, mianowicie gotowy i sprawdzony plan biznesu w Internecie.

Poniżej zamieszczam sprawdzony schemat działania według którego ja zarabiam w Internecie. Nie wychodząc z domu każdy użytkownik Internetu (nawet początkujący), może genenerować pasywny dochód poprzez wdrożenie w życie tej strategi.


1. Wybierz odpowiedni dla siebie program
partnerski. Ja polecam Ci jeden z poniższych:

CnebPoints - http://www.kurs-e-biznesu.pl/cnebpoints
Złoty Program Partnerski - http://www.kurs-e-biznesu.pl/zpp
BogatyOjciec - http://www.kurs-e-biznesu.pl/bogatyojciec

2. Załóż własny autoresponder. FreeBot jest darmowy
. Załóż darmowe konto tutaj:

http://kurs-e-biznesu.pl/freebot

3. Napisz szkolenie o czymś na czym się znasz. Będzie Ci to wtedy sprawiało przyjemność. Poszczególne lekcje Twojego kursu dodaj do autorespondera. Pamiętaj, aby między wierszami umieszczać linki partnerskie do sprzedaży produktów. Produkty muszą być tematycznie powiązane z kursem aby czytelnicy byli nimi zainteresowani. Koniecznie maskuj linki. Lepiej wtedy wyglądają i masz pewność, że nikt nie usunie Ci zmiennej odpowiedzialnej za powiązanie sprzedaży z Twoim kontem, czyli naliczeniem Ci prowizji. Z wcześniejszych lekcji już wiesz jak to robić. Ja stosuję przekierowania 301 na pliku .htaccess. W google znajdziesz opisy jak to zrobić.

4. Załóż własną domenę. Koniecznie z rozszerzeniem pl. Nie może to być subdomena, chyba że masz własną stronę, która jest już dobrze wypromowana. Subdomeny przeważnie wyglądają nieprofesjonalnie. Domenę możesz tanio kupić na dropped.pl.

5. Utwórz swój Squeeze Page, jak np. http://kurs-e-biznesu.pl. Jeżeli nie znasz się na tym to załóż konto na ImpleSite:

http://kurs-e-biznesu.pl/serwer

Tu masz filmik jak utworzyć na nim SqueezePage (ja również służę pomocą):

http://kurs-e-biznesu.pl/squeezepage

Jeżeli nie wiesz jaką treść wpisać w Squeeze Page aby konwersja odwiedzin na zapisy była jak największa to polecam Ci to szkolenie:

http://kurs-e-biznesu.pl/oferta

6. Promuj intensywnie Twój SquezePage i zbieraj adresy. Form promocji jest mnóstwo. Pamiętaj, że Człowiek najszybciej się uczy jeżeli coś widzi i słyszy, więc w miarę możliwości ponagrywaj screencasty lub filmy, umieść je na YouTube i w opisie umieszczaj link do swojej domeny. Jeżeli film jest dobry i coraz więcej ludzi będzie się nim interesowało to sukces murowany. Wystarczy, że w opisie będzie miał link do Twojego SqueezePage.

7. Czerp korzyści z listy. Pewnego dnia Twoja baza adresów będzie zawierała kilka tysięcy czytelników. Wtedy sporadycznie możesz rozsyłać różne oferty, którymi mogą być oni zainteresowani. Tutaj leżą naprawdę duże pieniądze, jednak pamiętaj żeby nie spamować swoich czytelników. Staraj się im przesyłać bardzo wartościowe informacje, a jeżeli już chcesz coś im sprzedać to upewnij się, że produkt jest wart ich zainteresowania.

Mogę Ci zagawarantować, że taki plan działania się sprawdza. W ten sposób możesz zarobić kilka tysięcy miesięcznie, przy większym nakładzie pracy dużo więcej. Po zbudowaniu listy możesz nawet sprzedawać mailingi do swoich subskrybentów. Tutaj, jednak musisz uważać, żeby niezaspamować ludzi, którzy oczekują od Ciebie wartościowych informacji. Mailing targetowany pod konkretne zainteresowania jest jednym z najskuteczniejszych. Wykorzystaj to.

Więcej przykładów zarabiania w Internecie poznasz na darmowym kursie e-biznesu: http://kurs-e-biznesu.pl

Licencja: Creative Commons
2 Ocena