W co zainwestować na samym początku?cJak to robią najlepsi? Świadomość naszego społeczeństwa odnośnie giełdy, jej mechanizmów działania oraz podstawowych pojęć, wzrasta od momentu odpływu kapitału z funduszy inwestycyjnych przy 30-70% spadkach na giełdzie .

Jak to się ma do szkolenia o inwestowaniu na giełdzie?

Data dodania: 2009-09-28

Wyświetleń: 2570

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W co zainwestować na samym początku?cJak to robią najlepsi?

Świadomość naszego społeczeństwa odnośnie giełdy, jej mechanizmów działania oraz podstawowych pojęć, wzrasta od momentu odpływu kapitału z funduszy inwestycyjnych przy 30-70% spadkach na giełdzie . Reklamy funduszy z historycznymi zyskami , masa doradców ubezpieczeniowych, bankowych i innych osób w tym czasie rekomendowała fundusze i akcje jako pierwsze źródło inwestycji , co wiadomo z perspektywy czasu było błędne. Chęć szybkiego wzbogacenia się , brak podstawowej wiedzy giełdowej, brak dywersyfikacji swoich aktywów dał silny ból wszystkim tym, którzy liczyli na ponadprzeciętne zyski z przewartościowanych spółek.

Osoby posiadające wówczas kapitał na lokatach były wyśmiewane, wręcz można powiedzieć że kpiono z nich że przy tak sprzyjającej koniunkturze , odbierają sobie możliwość dodatkowego zysku. Ale jak to natura reguluje pewne nietypowe zachowania w przyrodzie , tak i gospodarka i rynek regulują pewną niepoprawność inwestycyjną. O funduszach nie można powiedzieć źle , bo i obecnie w stanie kryzysu, niektóre fundusze dały stopę zwrotu nawet na poziomie 20-30%.

Pytanie proste ale jakże odnoszące się do dezorientacji na rynku giełdowym: w co i jak inwestować aby inwestycja ta była jak najbardziej rentowna?.

Pierwszą inwestycją w życiu każdego giełdowego gracza powinna być inwestycja we własną wiedzę. Dlaczego? Bo bez fundamentalnych podstaw wiedzy na temat funkcjonowania giełdy, mechanizmów i procesów w niej zachodzących, każda nasza inwestycja jest automatycznie obarczona większym ryzykiem .


Co można zrobić żeby to ryzyko zminimalizować? Bo całkowicie jego nie wyeliminujemy!

Po pierwsze to edukacja w kierunku inwestowania na giełdzie: akcje , obligacje, kontrakty, opcje i wiele innych narzędzie do pomnażania twojego kapitału. Informacji w Internecie jest masa, wiele analityków się wypowiada każdego dnia, jest podstawowa wiedza którą każdy może znaleźć wpisując w przeglądarkę pierwsze lepsze słowo na temat inwestowania.

A co byś powiedział/a na taka możliwość edukacji?

1.Zajęcia prowadzone przez praktyków inwestowania na giełdzie, nawet od początku jej powstania= bogate doświadczenie.

2.W jasny i klarowny sposób przekazywana wiedza

3.Bezpośredni kontakt daje możliwość otrzymania odpowiedzi na nurtujące nas zjawiska.

4.Nie musisz nic wiedzieć by skorzystać z ich wiedzy i nauczyć się wyznaczania sobie kierunków do rentowności swoich inwestycji.

Jeśli jesteś bierny , jeśli nie chcesz osiągać zysków na giełdzie, jeśli nie interesuje się merytoryczna i praktyczna wiedza inwestowania na giełdzie to miejsce zostaw innym.

Sprawdź sam - inni i ja już to zrobiliśmy- kliknij

Grunt to mieć solidne fundamenty podparte dobrymi przykładami , dlatego artykuł ten jest krótki bo nie ma uzasadnienia powielania słów samych twórców szkolenia w inwestowanie.
Przekonaj się sam i sprawdź jak to wygląda od kuchni-> inwestowanie na giełdzie.

Co byś chciał/a osiągnąć w takim kursie?
1.Zawód Inwestora Giełdowego ?
2 Poznać Rynek Akcji w Praktyce?
3 Poznać Zaawansowane Techniki Inwestowania
4 Byłeś kiedyś w klubie Inwestora?

Grunt to wybierać drogi które stwarzają ci sytuacje do realizacji twoich planów, celów .Merytoryczna wiedza, podparta długoletnią praktyką to nieoceniona wartość dla twoich kolejnych kroków inwestycyjnych.

A o to przykładowe opinie uczestników takiego szkolenia :

np. 1 "Tak jak juz rozmawialismy wczesniej, szkolenie, ktorego jestes tworca dalo mi o wiele wiecej niz moglabym przypuszczac, oprocz wiedzy podanej w bardzo przystepny sposob,rewelacyjnie skompilowanej, ze zwroceniem uwagi na praktyczne podejscie do inwestowania, z "prowadzeniem za raczke" przez podtawowe procedury, z opieka po kursowa, do podejscia wrecz duchowego do kwestii pieniedzy, szczescia oraz szukanie w sobie rzeczy ponad rozumowych."

np.2 "Szkoła "Inwestor Giełdowy" polecam wszystkim, którzy chcą wziąść życie w swoje ręce i czerpać z niego co najlepsze. Wydaje się nierealne? A jednak... Dzięki doskonałej kadrze aktywnie działających na parkiecie giełdowym inwestorów, dostałam dużą dawkę sprawdzonej wiedzy. Dowodem jest na przykład właściwie postawiona prognoza zachowania obecnego rynku."

I wiele innych , dla tego przekonaj się sam/a

Pozdrawiam Paweł Stopka

Licencja: Creative Commons
0 Ocena