Warto wiedzieć, w jaki prosty sposób można uzyskać kredyt bez konieczności liczenia na litość analityków w bankach, nawet jeśli twoja historia kredytowa nie jest najlepsza a banki odmawiają ci kredytu ze względu na to, że widniejesz w BIK lub innych bazach niesolidnych klientów.

Data dodania: 2012-03-05

Wyświetleń: 2400

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdy zła historia kredytowa psuje nasze marzenia

Czasami z różnych przyczyny, niekiedy niezależnych od nas nasza historia kredytowa nie wygląda najlepiej. Powodem mogą być drobne zaległości, o których zapomnieliśmy, albo to bank nie poinformował nas o takiej sytuacji, a czasami zdarza się, że poręczymy komuś kredyt i przez to, że nie spłacał, to cierpi na tym nasza historia kredytow. Widniejemy wówczas w bazach dłużników czy też nieslidnych klientów, co w większości przypadków zamyka nam drogę do kredytu nawet o najmniejszych kwotach.

 Gdy pilnie potrzebujesz kupić i masz nóż na gardle a bank odmawia ci kredytu

Wyobraź sobie, że nagle lodówka przestała działać, a po wizycie eksperta dowiadujesz się że koszt naprawy może przekroczyć wartośc obecna lodówki. Szansa na szybki zakup nowej lodówki, jeśli oczywiście nie posiadasz gotówki; wydaje się być wziąć kredyt na raty. Jedziesz z rodziną do sklepu, wybierasz lodówkę, raty wybierasz niskie, bo po 50 zł, a sprzedawca ci mówi, że bank odmawia udzielenia kredytu ze względu na twoją historie kredytową. Sytuacja jest pasywna, wręcz zła, bo lodówka to jednak potrzeba która musi być w domu. Takie sytuacje często powodują ze ludzie bezradnie szukają pomocy, i wiele takich wiadomości na skrzynkę dostaję.

 A co o tym sądzisz?

 Składasz propozycje wzięcia kredytu, pokazujesz, kim jesteś i mimo że wychodzi, że twoja historia kredytowa nie jest najlepsza to dostajesz kredyt, uzyskujesz to, co potrzebujesz, czyli lodówkę. Warto podkreślić tutaj to, że składasz taką propozycję, przez internet, bez wychodzenia z domu, i pieniądze też dostajesz na konto.

 Jak to zrobić?

 Mimo złej histori kredytowej skorzystaj z platformy pożyczek społecznościowych, czyli pieniądze pożyczają ci inne osoby w zamian za określony zysk. Logowanie na tej platformie jest bezproblemowe, wstępnie musisz przejść weryfikację własnej osoby, czyli twój dowód osobisty, telefon, adres zamieszkania i inne. Weryfikacja odbywa się również w bazach BIK, BIG CZY KRD, ale, mimo iż będzie widoczne, że tam jesteś to nie oznacza to, że nie dostaniesz kredytu. Warto wóczas rozsądnie podejśc do sprawy i przekonac skutecznie inwestorów do tego, aby ci pożyczyli pieniądze. Jest to możliwe, bo ja bez większej weryfikacji przekonałem do siebie inwestorów i skutecznie uzyskaj kredyt.

Jeśli potrzebujesz kredytu sam się przekonaj jak wziąć kredyt przez internet mimo złej histori kredytowej.

Pozdrawiam Paweł Stopka

Licencja: Creative Commons
0 Ocena