Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz zadbać o swoje pieniądze i bezpiecznie, a jednocześnie stosunkowo szybko je pomnożyć?

Data dodania: 2009-09-26

Wyświetleń: 1698

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prawdopodobnie jesteś na etapie, który każdy człowiek przechodzi w swoim życiu. Jeśli znasz kogoś, kto nie myśli o przyszłości to znaczy, ze ten ktoś jest nieodpowiedzialnym ignorantem. To nie musi być nawet jego winą, gdyż poprzedni system wyprodukował miliony takich ignorantów. W dzisiejszym Świecie jednak nie ma miejsca na „niemyślenie” o przyszłości. Jeśli tak jak ja nie wierzysz w system emerytalny i poszukujesz dla siebie źródła dochodu, które zapewni Ci finansową stabilizację i bezpieczną przyszłość mam dla Ciebie kilka propozycji. Kursy finansowe, które Ci proponuję to praktyczne treningi z ludźmi, którzy przez tą drogę przeszli. Wiem to, bo wziąłem w nich udział i korzystam na co dzień z tego, czego się na tych kursach nauczyłem.

Podobno najlepszą lokatą zawsze jest inwestowanie w nieruchomości, bo z czasem ich wartość znacząco wzrasta. Czy tak jest rzeczywiście? Mieszkaniowy boom w Polsce sprzed trzech lat spowodował, że wiele osób na pniu kupowało mieszkania licząc, że szybko na nich się wzbogacą. Wzbogacili się i to naprawdę bardzo Ci, którzy mieszkania czy domy kupowali w latach 2004-2006. Do tego czasu ceny na rynku były bardzo niskie. Kupione w tym czasie mieszkanie, nawet nie wyremontowane można później było odsprzedać, z co najmniej stuprocentowym zyskiem.

Dziś ceny mieszań i domów w Polsce są mocno wywindowane i powoli spadają. Czy opłaca się, więc inwestować w nieruchomości? Kupować czy nie? Nie wiadomo przecież, co stanie się z cenami mieszkań za rok czy dwa. Na co zwrócić uwagę chcąc inwestować w nieruchomości? Na te i inne pytania odpowie Ci kurs inwestowania w nieruchomości. Ale nie tylko. Na kursie nauczysz się również rzeczy, o których wiedzą nieliczni bankowcy. Poznasz matematykę pieniądza, której nie uczą nawet na studiach ekonomicznych!

 

Jeśli nie leżą Ci nieruchomości, a chciałbyś spróbować swoich sił na giełdzie papierów wartościowych, musisz wiedzieć, że jest to bardzo dynamiczny rynek, na którym można bardzo szybko dużo zarobić, ale też szybko dużo stracić. Czego się wystrzegać? Na co zwrócić uwagę wybierając spółkę do kupienia? Jakie są instrumenty gry na giełdzie i jak z nich korzystać? Odpowiedzi na te pytania dostarczy Ci kurs inwestowania na giełdzie. Nauczysz się także bezpiecznych długofalowych inwestycji, które zapewnią Ci spokojna przyszłość w dobrobycie.

 

Nie wahaj się i zacznij działać już dziś!

Kopiowanie dozwolone. Zmiana linków zabroniona!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena