Wystartowała pierwsza kampania telewizyjna numeru 118 118. Do końca września zabawne spoty reklamowe „wszystkowiedzącej stoosiemnastki" będą uczyły społeczeństwo, że wystarczy zadzwonić, żeby uzyskać pomoc.

Data dodania: 2009-09-22

Wyświetleń: 2334

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

118 118 to numer niezbędny jeśli szukamy odpowiedzi na każde pytanie. Możemy zapytać o adres lub numer telefonu do firmy, gdzie „znaleźć najbliżej" np. stację benzynową, czy „jak dojechać" na kolację do francuskiej restauracji na obrzeżach miasta. Kampania telewizyjna ma charakter informacyjny i promocyjny, ma podkreślić, że wystarczy zadzwonić pod 118 118, a pytania przestaną nas dręczyć.

- Numer informacyjny 118 118 stale zwiększa swój zasięg. Codziennie dzwonią do nas osoby poszukujące informacji, porady, pomocy w różnych sytuacjach, szukając adresów, firm produktów lub usług. Czasem zadają nam kłopotliwe lub żartobliwe pytania: Gdzie pieprz rośnie? Jak dojechać ze wsi Browarek do wsi Zimna Wódka? Która firma na Śląsku pierze pierze? Jaki jest telefon do restauracji Piwnica Pod Złotą Pipą w Krakowie? na które również odpowiadamy - mówi Beata Rozbiecka, Kierownik Produktu w Eniro Polska.

 - Chcemy pomagać ludziom, odpowiadając na każde pytanie! W tym celu korzystamy najczęściej z bazy danych Panorama Firm, która zawiera obecnie ponad 1.700.000 rekordów. Numer 118 118 udostępniły dla swoich abonentów wszystkie sieci komórkowe. Czekamy na uruchomienie usługi także w sieciach stacjonarnych, ponieważ zależy nam na powszechnym dostępie - wyjaśnia Beata Rozbiecka.

www.118118.pl

Licencja: Creative Commons
0 Ocena