Przedsiębiorcy wyróżniający się pod kątem innowacji mogą ubiegać o tytuł krajowego lidera innowacyjności. Ruszyła kolejna edycja konkursu, pt. "Krajowi Liderzy Innowacyjności", którego ideą jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

Data dodania: 2009-10-21

Wyświetleń: 2696

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Organizatorem konkursu jest Fundacja Innowacji i  Rozwoju z siedzibą w Warszawie. Przedsięwzięcie ma charakter ogólnokrajowy. Podmioty w nim uczestniczące mogą się ubiegać o tytuły w nastepujących kategoriach:Innowacyjna Firma, Innowacyjny Produkt, Innowacyjna Usługa, Innowacyjna Gmina, Innowacyjna Organizacja, Innowacyjny Projekt, Innowacyjny Bank Spółdzielczy. Dla firm z sektora mikro, MŚP, gmin, organizacji pozarządowych oraz banków spółdzielczych udział w nim jest bezpłatny.

Konkursowi towarzyszą seminaria, pt. „Innowacje bliżej nas" organizowane w poszczególnych województwach i które są połączone z ogłoszeniem wyników konkursu na szczeblu regionalnym. Zakończenie konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali w grudniu w Warszawie.

Mecenasem Konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerami konkursu są m.in. Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A (KUKE S.A), Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o., Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej S.A., InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Centrum Informacji Gospodarczej. Partnerami Wspierającymi są Asseco Business Solutions SA, Wolters Kluwer Polska S.A. Partnerem Internetowym jest Internetowa Panorama Firm www.pf.pl.

- Staramy się wspierać przedsięwzięcia, które przynoszą firmom wymierne korzyści i wspierają ich działania, dlatego zdecydowaliśmy się na promowanie idei „Krajowi Liderzy Innowacji". Sami również inwestujemy w rozwój naszych produktów i usług, czyniąc je jeszcze bardziej innowacyjnymi, wdrażamy także nowe, dochodowe i odpowiadające na potrzeby użytkowników, marki, m.in. planero.pl - mówi Iwona Dziedzic - Gawryś Specjalista ds. Public Relations w Eniro Polska.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie mogą się zgłaszać do 9 listopada br.

 Regulamin, ankiety dla uczestników oraz wszelkie informacje zamieszczone są na stronie www.liderzyinnowacji.pl.

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena