Tegoroczna powódź w Polsce wyrządziła ogromne szkody i pozbawiła wielu ludzi środków do życia. Wiele osób prywatnych, firm i instytucji pomogło i nadla pomoaga powodzianom.  Możesz im pomóc i to nie wychodząc z domu - wystarczy wejść na stronę www.pomocdlapowodzian.pf.pl.

Data dodania: 2010-07-22

Wyświetleń: 1301

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Poszkodowani w powodzi potrzebują przede wszystkim pieniędzy na odbudowę lub remont zniszczonych domów i likwidację zniszczeń. Ważna jest również pomoc specjalistycznych firm: budowlanych, remontowych, świadczących usługi dezynfekcji, deratyzacji czy osuszania. Przedsiębiorstwa, świadczące tego typu usługi na zalanych terenach same odczuły skutki żywiołu, dlatego pomocy trzeba szukać w sąsiednich miejscowościach.

W tym celu została uruchomiona strona poprzez którą firmy i osoby prywatne mogą dołączyć cegiełkę finansową dla poszkodowanych w powodzi. Wystarczy wejść na POMOC DLA POWODZIAN i wybrać kwotę, którą chce się zasilić specjalne konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Do wyboru są dwi opcje pomocy poprze stronę www.pomocdlapowodzian.pf.pl:

-  firmy mogą  zostać sponsorem akcji. Twoje logo pojawi się wówczas na stronie pomocdlapowodzian.pf.pl.

- osoby prywatne i firmy - wykupić jeden z pakietów pomocowych za 50, 100 lub 200 zł.

 

Akcja pomocy powodzianom potrwa do odwołania. Do akcji może się przyłączyć każdy - zarówno firma jak i osoba prywatna.

 Więcej informacji o akcji na stronie - www.pomocdlapowodzian.pf.pl, www.pah.org.pl oraz www.dziennik.pl

 Konto Polskiej Akcji Humanitarnej, na które można wpłacać pieniądze na rzecz powodzian to: 66 1060 0076 0000 3310 0016 0163

Licencja: Creative Commons