Długo oczekiwane aukcje czterech kółek można już znaleśc w serwisie oferujacym prawdziwe aukcje internetowe dozeta.pl.
Auto znajduje sie na pierwszej stronie serwisu, a czas aukcji nie ubłaganie zmierza do końca.

Data dodania: 2009-09-15

Wyświetleń: 2072

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uczestnicy tego typu aukcji już od dawana wyczekiwali aukcji na której wystawiony zostanie samochód osobowy, była to tylko kwestia czasu. Na tego typu aukcjach było już prawie wszytko po roku instnienia serwisów AllPay w Polsce wkońcu doczekalismy sie pierwszego samochodu w serwisie tego typu. Wyzwania wystawienia tego typu aukcji podjeła sie firma będąca właścicielem seriwsu dozeta.pl który nie dawno temu zaczoł swoją działalność i jak widać nie przebiera w dążeniu do celu. Na początku działalności serwisu jego włściciele zapewniali o nie typowości serwisu, o zróżnicowanych typach aukcji oraz o przedmiotach jakich jeszcze nie było i słowa dotrzymali, dwa tygodnie po uruchomieniu serwisu mamy pierwszy na świecie samochód wystawiony w tego typu serwisie aukcji online.

Wystawione auto to Toyota Aygo mały miejski samochodzik z 5-cio drzwiowym nadwoziem i klimatyzacją. Pomysł jak najbardziej trafiony ponieważ daje to możliwość nabycia zupelnie nowego samochodu za nie wielkie pieniądze bo o to tutaj własnie chodzi, wystarczy dobry plan taktyczny odpowiednia ilość kredytów oraz troche szczęscia. Aukcja w seriwsie zacznie kończyć sie w okolicach soboty tj. 18.09.2009 także zaraz po weekendze pierwsza osoba na świecie zostanie włścicielem samochodu kupionego poprzez serwis aukcyjny typu AllPay.

No i nasówa sie pytanie co dalej? Czy samochód to juz wszystko co zaoferują nam serwisy prawdziwych aukcji internetowych, czy jest coś jeszcze róznie nie typowiego i nie powtarzalnego w innych krajach co można by bylo zaoferować w tego typu aukcjach?

Czas pokaże.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena