Co można znaleźć w serwisach aukcyjnych, który serwis wybrać, jaki rodzaj licytacji jest obecnie najkorzystniejszy i który pozwoli przede wszystkim nabyć interesujący nas przedmiot najtaniej ja to tylko możliwe.

Data dodania: 2009-10-05

Wyświetleń: 2213

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Serwis aukcyjny, coś co w Polsce jest dostępne już od jakiegoś czasu, jak dotąd aukcje proponowane przez serwisy tego typu były jednolite a przedmioty wystawiane w takich serwisach w prawdzie bardzo rozmaite lecz wystawiane przez użytkowników danego serwisu, a co za tym idzie każdy chce zarobić czyli ciężko na takich serwisach znaleźć prawdziwą okazje.

Inną natomiast formą sprzedaży która dostępna jest od jakiegoś czasu są serwisy gdzie prowadzone są zupełnie innego rodzaju licytacje internetowe. Polega to na tym, że właściciel serwisu wystawia na aukcje przedmioty z różnych kategorii, możliwości praktycznie nie ograniczone jak się niedawno przekonaliśmy na podstawie dwóch serwisów dozeta.pl oraz podbij.pl gdzie serwisy ten wystawiły samochody. Aukcje takie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem ze strony użytkowników, dlaczego? Ponieważ na tego typu aukcjach można kupić laptopy, komputery czy telefony za kilka procent ich wartości. Kategorii i przedmiotów na tego typu aukcjach jest naprawdę bardzo dużo. Można tam kupić również przedmioty adg czy rtv. Z reguły są to bardzo drogie przedmioty na które mało kto może sobie pozwolić lub takie na które trzeba dużo oszczędzać. Jedynym warunkiem zakupu takie przedmiotu jest wygranie aukcji z przedmiotem który nas interesuje, aby tego dokonać wcześniej trzeba kupić kredyty czy podbicia które pozwolą nam brać udział w aukcjach.

Osobiście uważam, że jest to dobre rozwiązanie pozwalające posiąść bardzo ekskluzywne przedmioty za ułamek ich ceny, poza tym jest to na pewno lepsze rozwiązanie od kredytów które są ostatnio bardzo popularne i masowo oferowane w sklepach AGD, RTV czy w salonach z komputerami z którymi później mamy problemy z ich spłatą.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena