Rynek serwisów typu all-pay w Polsce systematycznie rośnie, co chwila pojawiają sie nowe serwisy oferujące nowatorskie aukcyje gdzie można nabyć przedmioty za kilka porcent ich wartości.

Data dodania: 2009-09-07

Wyświetleń: 1757

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Serwisy te przescigają sie w wymyslaniu i urozmaicaniu typów aukcji, oferowanych przedmiotów i cen za możliwości wzięcia udziału w takiej aukcij. Nowym serwisem tego typu jest serwis dozeta.pl który jako jedny oferuje aukcje malejące czyli aukcje ktore zaczynają sie od rzeczywistej wartości przedmiotu a każde zalicytowanie powoduje obniżenie sie ceny o 1 grosz bądz 10groszy w zależności od typu aukcji. Aukcja konczy sie w momęcie kidy czas dobiegnie końca bądz kiedy cena dojdzie to 1zł, nowością jest róznież możliwośc skorzystania z opcji "KUP TERAZ" która jest dostępna wlasnie podczas aukcji malejących. Opcja ta umożliwia nabyćie przedmiotu przez kupującego po aktualnej cenie warunek skorzystania z takie opcji jest posiadanie przez uzytkownika kredytów o wartości 10% ceny za którą decyduje sie przedmito kupić. Jest to coś nowego w tego typu serwisach co może okazać sie dość ciekawym pomysłem.

Właściciele serwisu dozeta.pl podchodzą do swojej działalności w troche innych sposób, ich priorytetem jest wystawianie aukcji jakich jeszcze nie było w serwisach tego typu. Pytanie tylko czy jest coś co nie było wystawianie? Okazuje sie, że tak właściciele nie chcą zdradzać juz teraz co mają na myśli z tego co wiem może być to nie lada zaskoczenie dla uzytkowników serwsiu, podkreślają jednak, że serwis jest zbudowany dla użytkowników i chcą aby to oni w dużej mierze przyczynili sie do jego rozwoju i to tylko oni mogą umożliwić im wystania aukcji na jakie tak długo czekają.

Kolejną nowością jest róznież możliwość głosowania na proponowane przez serwis przedmioty, każdy zarejestrowany uzytkownik w swoim panelu mam możliwość wejsć do zakładki "Głosuj na przedmioty" gdzie wystawione są przedmioty na które użytkownicy mogą oddwać swoje głosy na ich podstawie podjeta bedzie decyzja czy przedmiot bedzie wystawiony czy nie.

Planowany start serwisu został przesuniety z 06.09.2009 na dzien następny z powodu problemów technicznych. Niniejszym już teraz zapraszam was do odwiedzenia strony www.dozeta.pl i rejestracji ponieważ wydaje mi sie, że serws ten zdrowo zamiesza na rynku prawdziwych aukcji internetowych.

Pozdrawiam

Licencja: Creative Commons
0 Ocena