Każdy człowiek posiada twórczy umysł, który zawsze jest do dyspozycji, pracuje on albo na tworzą korzyść, albo przeciw Tobie.  Dlatego tak istotne i ważne jest, abyś świadomie kontrolował swoje myśli i wyobrażenia, ponieważ twórczy umysł na ich podstawie uzyskuje instrukcje do działania.

Data dodania: 2009-09-06

Wyświetleń: 2118

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dla twórczej inteligencji nie ma znaczenia czy myśli i wyobrażenia, które mu dostarczasz są pozytywne bądź negatywne ponieważ dla niego są one czymś co trzeba ci dać, czymś czego chcesz, bo jeśli byś tego nie chciał to byś o tym nie myślał prawda??

Myśl tylko o tym czego chcesz, o tym co chciałbyś mieć, być, przeżywać!

Z początku będzie trudno przestawić ci się na takie myślenie, szczególnie wtedy kiedy nie wszystko będzie układało się tak jak byś tego oczekiwał, ale w żadnym wypadku nie rezygnuj z myślenia o tym jak chcesz aby wyglądało twoje życie!

W swojej premierowej książce „Odwieczne Prawa Życia" powiedziałam coś co moim zdaniem jest całą kwintesencją pracy z własnym umysłem

" Tylko ci, którzy zamiast na teraźniejszej sytuacji będą potrafili koncentrować się na sytuacji przyszłej, takiej, jaką chcieliby, aby była mogą osiągnąć sukces w każdej dziedzinie."

Nie ważne kim teraz jesteś, nie ważne w jakiej rodzinie się urodziłeś, nie ważne skąd pochodzisz, najważniejsze jest to kim chcesz być, jaką rodzinę mieć, gdzie chcesz mieszkać!

Ważne jest tylko to czego chcesz!


Pamiętaj: Utrzymuj w swoim umyśle obraz tego czego chcesz, powtarzaj sobie jak najczęściej afirmacje, które pozwolą ci utrzymać twój umysł w kierunku w jakim chcesz zmierzać.

Twoje życie jest w twoich rękach! Każdy z nas dysponuje mocą tworzenia i kreowania swojego życia! Możesz, umiesz, potrafisz!

P.S na stronie e-sukces.com.pl możesz od razu zapisać się na codzienną dawkę motywacji z artykułami z e-sukcesu dotyczącymi motywacji, samodoskonalenia, rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia oraz szeroko rozumianego sukcesu

Licencja: Creative Commons
0 Ocena