Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Chociaż jestem jeszcze baaardzo młoda i dla wielu pewnie niedoświadczona, mam dosyć bogate życie duchowe, a psycholog kiedyś powiedział o mnie, że jestem dojrzała ponad swój wiek. Może to i prawda. Oprócz tego, że fascynuje mnie duchowa strona całej naszej egzystencji oraz pytania w stylu "to be or not to be" jestem typową studentką, tak zwaną młodzieżą. Lubię imprezować, spotykać się ze znajomymi, kocham podróże, małe i duże, ruszać się z domu, wymykać się na nocki do przyjaciół. Kocham słuchać muzyki i dyskutować na poziomie. Jeszcze mam tyle do zrobienia ze samą sobą. Wciąż pracuję. Ale jestem na dobrej drodze. Gdybym kiedyś nie powzięła decyzji o zmianie, w życiu nie odważyłabym się dziś tak otwarcie opisywać siebie :)

Moja praca to

Aktualnie zajmuję się studiowaniem kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Poza tym moją pasją niezmiennie i od lat jest rozwój osobisty, duchowy, emocjonalny, psychologia sukcesu, ezoteryka, prawo przyciągania, medycyna niekonwencjonalna, uzdrawianie alternatywne, medycyna konwencjonalna również. Najnowsze odkrycia z dziedziny biologii, chemii, fizyki kwantowej. Astronomia. Prowadzę z Wojciechem Diechtiarem Blog Sekret Życia w Obfitości.

Moje zainteresowania

Uwielbiam pisać, wyrażać swoją opinię i przeczucia, przemyślenia i refleksje. Dodatkowo interesuje mnie moda, kosmetologia, wizaż, fotografia. Fascynuje mnie taniec. W najróżniejszych formach. Szczególnie nowoczesny.

Po Artelis spodziewam się…

Spodziewam się pomocy innym ludziom i rozwoju swoich zdolności. Spodziewam się pomocy sobie i rozpowszechnienia mojego nazwiska w tematach rozwoju osobistego. Spodziewam stać się kimś wartościowym w tym temacie.

Lubię gdy...

Mogę swobodnie wyrażać siebie. To chyba mój cel w życiu. Kiedy bez skrępowania mogę tańczyć na imprezie, kiedy mogę śpiewać na całe gardło i fałszować i wiedzieć, że jestem nadal w porządku. Lubię, gdy ludzie są wyrozumiali i pełni akceptacji dla innych. Lubię, gdy sama się do tego stosuję. Lubie dawać sobie wolność i innym. Lubię obdarzać siebie i innych tym, o czym piszę. Lubię zrozumienie. Lubię bezwarunkową miłość i lubię, kiedy mogę ją okazywać. Lubię czuć, że odpuściłam sobie stres, a wtedy wszystko jest dobrze.

W ludziach cenię...

Wyrozumiałość, otwartość na inność, pewność siebie, odwagę w byciu sobą, tolerancyjność, świadomość swojego zachowania, świadomość, że jest się nie tylko ciałem i nie tylko umysłem, wyluzowanie.

Pokaż więcej
Zamiast gadać, weź się do roboty

Zamiast gadać, weź się do roboty

Wszystkie nasze modlitwy są wysłuchiwane. To nieprawda, że Bóg kieruje się jakimiś dziwnymi zasadami dając jednym to, co chcą, tymczasem innym zabierając lub opóźniając czas, w jakim ktoś ma coś otrzymać. Jedynymi osobami, które naprawdę decydują o szybkości i jakości spełnienia się prośby jesteśmy my sami.

Just do it!

Just do it!

To hasło reklamowe znane wielu z nas, które po polsku oznacza mniej więcej: po prostu zrób to. Ostatnio uznałam, że wśród wszystkich bardzo mądrych i jakże pięknych cytatów rożnych geniuszy, pisarzy i filozofów to hasło można spokojnie włączyć do listy ulubionych sentencji. 

Profil

langela

Autor
Napisz wiadomość

Chociaż jestem jeszcze baaardzo młoda i dla wielu pewnie niedoświadczona, mam dosyć bogate życie duchowe, a psycholog kiedyś powiedział o mnie, że jestem dojrzała ponad swój wiek. Może to i prawda. Oprócz tego, że fascynuje mnie duchowa strona całej naszej egzystencji oraz pytania w stylu "to be or ...

Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:22214

Data urodzenia:
1991-12-13
Dołączył:
2011-07-10 16:34:20
Telefon:
727587648
GG:
2264727
Skype:
lalangela
Miasto:
Stargard Szczeciński
Województwo:
Zachodniopomorskie

Ostatnie logowanie:
28-08-2011