Prawo przyciągania nie działa ? Mimo Twoich usilnych działań nic się nie ‘dzieje’ ? Pewnie popełniasz jeden z poniższych błędów ! :)

Data dodania: 2009-07-05

Wyświetleń: 2687

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oglądałeś film The Secret, The Opus, czy jakiś inny o prawie przyciągania, biegałeś podniecony cały dzień z myślą, że po tym filmie wszystko się zmieni…

Ale po dniu lub dwóch już nie myślałeś o tym tak intensywnie, olałeś to, albo dalej robiłeś to co robiłeś ale źle !

Podam tutaj błędy, które sam popełniłem i je przyuważyłem. W komentarzach możecie dodawać, te które Ty zauważyłeś a ja je dodam do artykułu !

1. Brak Działania

Nie ma nic co zastąpi działania/akcji. Dzięki stosowaniu prawa przyciągania wszechświat daje nam tylko okazje by spełnić swoje marzenia. Nie daje nam gotowych sytuacji/rzeczy pod choinkę jak Św. Mikołaj. Dzięki temu znajdziemy się po prostu w sprzyjającej sytuacji, która pozwoli nam osiągnąć cel.

Ja bardzo potrzebowałem kiedyś pieniędzy na prezent dla bliskiej osoby ale zupełnie nie wiedziałem skąd mogę szybko wytrzasnąć taką dodatkową gotówkę. No i pomyślałem o Prawie Przyciągania, stosowałem je codziennie i codziennie było NIC ! Ale stosowałem dalej, wszystko ! Czyli wyobrażałem sobie siebie jak trzymam tą kase w ręku, czułem fakturę banknotu, czułem ten charakterystyczny zapach. No i pewnego dnia przyszedł list, jak go przeczytałem za pierwszy razem to w ogóle nie wiedziałem o co chodzi, jakieś cyferki, jakieś dane, jakieś procenty, gdzieś tam moje nazwisko i mój NIP. Myślałem, że to jakieś podsumowanie czy coś więc to olałem. Ale przypomniałem sobię, że mam znajomą księgową więc poszedłem z tym do niej i okazało się, że dostałem kase ! Z nikąd ! Za nic !

Starczyło mi akurat na prezent z hakiem :)

A więc co ? Działaj ! Może to być np tak, że chcemy nowe auto… nie znajdziesz kluczyków pod poduszką. Może to być np konkurs do którego wystarczy się zgłosić i czekać na wyniki (Oczywiście używając Prawa Przyciągania). Może być też tak, że idąc ulicą zobaczysz na ziemi banknot, ale nie pojawi się on w Twoim portfelu/na Twoim koncie jeśli się po niego nie schylisz !

Podsumowując: Działaj i łap okazje !

2. Brak ciągłości

To, że po prostu spróbowałeś raz nie znaczy, że Prawo Przyciągania odrazu zadziała. Tak samo z brakiem ciągłości w korzystaniu z niego. Nie możesz robić tego a kratkę ani na próbę, musisz zacząć i się pilnować ! Od tego zależy czy coś sie zmieni czy nie ! Prawdziwe zmiany przychodzą z czasem. Jeśli nie będziesz sumienny w wykorzystywaniu prawa rzadko kiedy zobaczysz jakikolwiek efekt.

3. Zła mentalność


Jeśli liczysz na to, że prawo przyciągania będzie sposobem na szybki sukces albo zaczynasz z niego korzystać z założeniem, że to g***o prawda to już na starcie to zaje***cie trudno będzie Ci przyciągnąć do siebie cokolwiek. Jesli będziesz nastawiony na szybki sukces to będziesz przyciągał rzeczy, które z pozoru wyglądają jak to co chcesz ale nie będą trwałe. No i jeśli będziesz negatywnie nastawiony to ciężko będzie przyciągnąć Ci coś pozytywnego !

Podsumowanie

Na koniec chciałem tylko napisać:

Działaj, Praktykuj i Myśl Pozytywnie ! A wszystkie Twoje marzenia się spełnią : )
Licencja: Creative Commons
0 Ocena