Profil Użytkownika

Praca

Jestem współzałożycielką wortalu e-magine.pl

Pokaż więcej

Nowoczesnie techniki szybkiej nauki - część II

Rodzaj: Wiedza

Na pewno są rzeczy, które doskonale pamiętasz bez względu na to ile czasu minęło kiedy ich doświadczałeś. Tak właśnie jest chociażby z tekstami piosenek. Wystarczą pierwsze nuty, a już kojarzysz tekst, wykonawcę, a nawet jakieś wydarzenia, które miały miejsce podczas słuchania tego utworu.

Nowoczesnie techniki szybkiej nauki - część I

Rodzaj: Wiedza

Dziś umysł każdego z nas można przeliczyć na gotówkę. Żyjemy w erze informacji i to wiedza gwarantuje nam osiągnięcie sukcesu. Możesz stracić wszystkie pieniądze i bogactwo, ale będziesz iść dalej i do przodu i używając mocy swojego umysłu stworzysz tyle bogactwa ile zapragniesz...

Dysonans poznawczy

Rodzaj: Wiedza

Cokolwiek robisz, masz potrzebę myślenia o sobie jak najlepiej, czyli podtrzymujesz względnie wysoką samoocenę, tłumacząc każde swoje zachowanie. I wszystko jest dobrze jeśli postępujesz prawidłowo, wtedy wszystkie elementy poznawcze do siebie pasują, a w Tobie nie istnieje żaden dyskomfort wywołany pewną sprzecznością.

Sekrety Umysłu

Rodzaj: Wiedza

Większość ludzi zetknęła się z koncepcją, która mówi, że nasze myśli kształtują rzeczywistość, w której żyjemy. Negatywne myślenie przynosi negatywne rezultaty. Analogicznie działa myślenie pozytywne. Pojawia się jednak pytanie: jeśli to takie proste dlaczego wszyscy znający tę zasadę nie są bogaci, szczęśliwi ich życie nie jest pasmem sukcesów?

Profil

Anna Nawój

Autor
Napisz wiadomość
Jestem współzałożycielką wortalu e-magine.pl
Artykułów:
4
Kod partnerski:
/p:324

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-02-12 15:24:55
Województwo:
0

Ostatnie logowanie:
30-11--0001