Brakuje Ci energii do działania ? Nie wiesz jak wziąć się wreszcie do roboty i nie przestać po chwili ?Chyba mogę Ci pomóc :)

Data dodania: 2009-07-16

Wyświetleń: 3152

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To co zaraz Ci przedstawię bardzo Ci się przyda ! Z tej metody możesz korzystać zawsze i wszędzie ! (chociaż pewnie będziesz zwracać na siebie uwagę innych)

Dzięki tej technice będziesz czuć przypływ dobroczynnej energii, która w Tobie drzemie. Energii by sprostać nowym zadaniom ! :)

Ogólnie to może Ci się wydawać głupie… jeśli tak będzie to w ogóle nie zaczynaj. Bo po co to robić skoro zakładasz, że nic z tego ? : P

Okej, koniec tego przedłużania ! Zaczynamy

Krok Pierwszy:

Usiądź albo stań prosto. Weź głęboki oddech, zamknij oczy i pomyśl o wspaniałych wydarzeniach z Twojego życia, chwile,w których przypływała do Ciebie pozytywna energia. Pzypomnij sobie co najmniej sześć.

Krok Drugi:

Wyobraź sobie jakie to uczucie, gdy osiągasz coś o czym myślałeś, że jest dla Ciebie niemożliwe do wykonania ale się udało.

Krok Trzeci:

Teraz wyobraź sobie Siebie osiągającego coś wspaniałego, coś kiedy czułeś się po prostu pełen energii do działania. (Np. gdy osiągnąłeś szczęście zaręczyny, wygrana na loterii, cokolwiek).

Jak stoisz, gdy osiągasz sukces ? Jak wtedy wyglądasz ? Jak się wtedy Czujesz ?

Krok Czwarty:

Teraz, czując to podekscytowanie, ten przypływ energii poczuj też spokój. Wyprostuj się i wyobraź sobie złotą łunę światła w kształcie lejka nad Tobą. Wyobraź sobie, że ten złoty blask wylewa się z lejka i wlewa do Ciebie. Jakie to uczucie ? :)

Krok Piąty:


Weź kolejny głęboki oddech ale tym razem wstrzymaj oddech. Trzymając powietrze w płucach poczuj bicie swojego serca.

Krok Szósty:

Teraz, spróbuj tak pokierować myślami by poczuć bicie serca w małym palcu u lewej dłoni. Jeśli nie uda Ci się tam to może to być np, prawy łokieć. Ogólnie gdziekolwiek byle nie było to Twoje prawdziwe serce (tzn. jego miejsce).

Krok Siódmy:

Poczekaj kilka uderzeń serca i przesuń je z małego palca u lewej dłoni (zależy od tego gdzie je chciałeś czuć w poprzednim punkcie) do innego miejsca na Twoim ciele. Robiąc to nadal miej wstrzymane powietrze, oczywiście jeśli musisz to po prosu weź kolejny oddech i go zatrzymaj.

Krok Ósmy:

Teraz, gdy masz już kontrole nad swoim sercem przesuń je tam gdzie chcesz stworzyć swój PUNKT MOCY. Może to być na przykład prawy kciuk. Złota łuna, która jest nad Tobą ciągle wlewa do Ciebie złotą poświatę, wszystko spływa do tego miejsca (czyli np. kciuka !). Poczuj Moc !

Rób tak kilka razy dziennie aż będziesz czuć przypływ energii, gdy tylko pomyślisz o swoim Punkcie Mocy. Jesteś teraz naładowany energią i powtarzając to pozostaniesz w tym stanie ! : )
Licencja: Creative Commons
0 Ocena