Wraz z końcem wakacji ku końcowi dobiega również najgorętsza, największa pod względem rozmachu technicznego i sceny trasa koncertowa w Polsce, czyli „Hity na Czasie"

Data dodania: 2009-08-17

Wyświetleń: 1963

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Już 23 sierpnia o godzinie 20.00 w Bydgoszczy rozpocznie się  koncert „Hity na Czasie". To ostania w tym roku możliwość aby w pełni poczuć muzykę, zwłaszcza, że tego wieczoru w Bydgoszczy nie zabraknie polskich i światowych gwiazd sceny muzycznej.  Niewątpliwie gwiazdą wieczoru będzie laureatka Sopot Hit Festiwal - Katerina, której piosenka „Ayo technology" została wybrana przez Polaków zagranicznym hitem lata 2009. Obok Kateriny na scenie wystąpią także inne zagraniczne gwiazdy: Basshunter, Kendi, Jay J - solista, światowej sławy kucharz, który zaśpiewa swój hit  „Body to Body", Shaun Baker  - niekwestionowany król muzyki dance, który grywa w najlepszych klubach w Europie i na świecie a także Ola, Verona, Daniela i Morris. Wśród wykonawców polskich usłyszymy i zobaczymy m.in. energetyczną Candy Girl, Sashę Strunin i Natalię Lesz. Na „Hitach na Czasie" nie może zabraknąć także Mezo i jego hip hopu, zmieszanego z odrobiną energetycznego popu oraz wielu innych gwiazd, które z pewnością zgotują wszystkim niezapomnianą muzyczną ucztę.

Wszyscy, którzy nie mogą być 23 sierpnia w Bydgoszczy na „Hitach na Czasie", mogę obejrzeć je na żywo w TVP2, posłuchać bezpośredniej relacji w Radiu Eska lub obejrzeć specjalne relacje z tego wydarzenia oraz ekskluzywne wywiady w  telewizji ESKA TV lub na stronie www.eska.tv.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena