Prawda jest taka, że nie wszyscy ulegają modowym wpływom związanym ze świętem miłości – mówią, że Walentynki to komercyjny wymysł przemysłu pamiątkarskiego. Inni przeciwnie, wypowiadają się o Walentynkach w samych superlatywach, gdyż uważają, iż celebra dla miłości jest nam potrzebna.

Data dodania: 2011-01-04

Wyświetleń: 1129

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zwolennicy Walentynek mówią, że troska o miłość jest ważna, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy tak mało czasu poświęcamy sobie i swoim partnerom.

Większość z nas podchodzi do tego corocznego wydarzenia raczej skromnie, drobny upominek w postaci czekoladek, czy bukietu informuje naszych bliskich o tym, że kochamy, że pamiętamy i że czujemy się dobrze w naszym związku. Czasami kolacja, bądź wyjście do kina na romantyczny film dodają Walentynkom bardziej uroczystego charakteru. Nadal niewielu decyduje się na bardziej wystawną formę świętowania 14 lutego.

Ci, którzy decydują się na specjalny wyjazd na weekend często korzystają z promocyjnych pakietów walentynkowych w hotelach, ale tu też raczej bez szaleństw - kwestia finansowa hamuje nasze zapędy także miłosne.

W gąszczu ofert zarówno hotelowych, jak i restauracyjnych można natrafić na całkiem atrakcyjne propozycje, jak chociażby te oferowane przez ośrodki agroturystyczne, czy jeździeckie. Wspólny wyjazd w tym wypadku połączony jest nie tylko z błogim lenistwem, ale również z pożyteczną nauką ekologicznego gotowania, bądź jazdą konną.

Walentynki na Mazurach to bardzo ciekawa propozycja otwierająca zupełnie nowe pokłady pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Nowoczesne obiekty wypoczynkowe to nie wszystko, bo na Mazurach liczą się także wspaniałe zamki i pałace położone na  przepięknie ukształtowanych terenach.  Jednym słowem Mazury to wprost wymarzone miejsce na długie spacery bądź konne przejażdżki.

Tu w dowolny sposób można zaaranżować sobie czas, czy to korzystając z dobrodziejstw np.; Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach, czy spędzając noc na prawdziwym zamku w Nidzicy.

Pamiętajmy, że to od dobrego pomysłu zależy nasza wspaniała zabawa!

Wszystkim zakochanym  a także szukającym miłości życzymy udanego dnia św. Walentego!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena