Panorama Firm została nagrodzona Złotym Laurem Klienta 2009 w kategorii „Najlepsza Książka Telefoniczna w Polsce". Badania popularności produktów i usług przeprowadziła Grupa Media Partner.

Data dodania: 2009-08-14

Wyświetleń: 2515

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Panorama Firm po raz piąty z rzędu uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii „Książki Telefoniczne". Zdobycie godła Złotego Laura Klienta, przyznawanego przez konsumentów, świadczy o wysokiej popularności marki i jej pozytywnym odbiorze.

Laur Klienta to jeden z największych w kraju programów konsumenckich. Ogólnopolski sondaż daje odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są liderami popularności w swojej grupie. Organizatorem jest Grupa Media Partner. Konkurs potwierdza dobrą opinię o konkretnym produkcie i jest formą jego rekomendacji.

Panorama Firm to wiodąca marka firmy Eniro Polska, której baza danych dostępna jest w postaci książki telefonicznej, wyszukiwarki teleadresowej www.pf.pl oraz poprzez numer 118 118 - dobrze poinformowany numer przez 24 h/dobę i 365 dni w roku. Panoramę Firm zna obecnie 25 milionów Polaków, a katalogi są używane przez 15 milionów. Internetową Panoramę Firm www.pf.pl miesięcznie odwiedza ponad 3.4 mln użytkowników (badanie Megapanel, kwiecień 2009 r.). Baza danych Panorama Firm to największa baza teleadresowa w Polsce, profesjonalne i najbardziej aktualne źródło informacji o ponad 1.600.000 firmach, ich produktach i usługach. Od lat doceniana za najwyższą jakość produktów oraz profesjonalizm doradców. Dotychczasowe nagrody PF to Superbrand czy PremiumBrand.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena