We Wszechświecie istnieje coś o wiele potężniejszego i posiadającego o wiele większą moc spełniania Twoich życzeń, niż sukces, prawo przyciągania i inne wspaniałe wszechpotężne prawa Wszechświata razem wzięte.

Data dodania: 2009-07-17

Wyświetleń: 2217

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mowa o czymś czego mocy i potęgi, nie da się wyrazić za pomocą prostych słów. Jest to sekret wciąż poszukiwany przez różnych ludzi na całym świecie od początku istnienia naszego świata. Jest to wymiar niefizyczny naszej rzeczywistości, którego doświadczenie oznacza zrozumienie. Lecz im bardziej rozumiesz ten wymiar, tym mniej jest słów, za pomocą których mógłbyś go opisać...

To kraina niekończących się olbrzymich pokładów bogactwa, spokoju, obfitości, dostatku, sukcesu, miłości, szczęścia i radości...

Albert Einstain poszukiwał tego wymiaru prawdopodobnie przez większość swojego życia. Był on niezwykle uroczym, odkrywczym i fascynującym człowiekiem, który pytał, badał, poszukiwał i błądził. Tak - błądził. Wydaje mi się, że poszukiwał słów, które nie istnieją, aby wyrazić coś wspaniałego, z czym się spotkał w czasie swojej wędrówki po naszej planecie. Albert został zapamiętany przez historię jako twórca teorii względności. Twierdzi on, że nic się nie pojawia zanim nie pojawi się ruch. Na płaszczyźnie fizycznej Ci bardziej oświeceni ludzie zwykli mawiać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Mówiąc inaczej...

Każda reakcja jest wynikiem pewnej wykonanej przez Ciebie akcji. W Biblii napisano, że co zasiejesz, to zbierzesz. To jest naukowa metoda odnoszenia sukcesu, sprawdzona i praktykowana przez ludzi na całym świecie, którzy wykorzystują ją do różnych celów.

Każdy sukces, jaki kiedykolwiek odniosłeś lub odniesiesz, jest wynikiem tego, o czym myślałeś i w jaki sposób to odczuwałeś.

Otrzymujesz ten wzór po to, abyś mógł dzięki niemu zrozumieć swoje życie, to co Cię w nim spotyka i abyś mógł przyciągnąć do siebie sukces oraz wszystkie inne wspaniałości, których pragniesz.

Poznajesz tą wiedzę w wymiarze rzeczywistości wirtualnej, lecz odnosi się ona przede wszystkim a może TYLKO do Twojego doświadczenia w świecie rzeczywistości realnej. Nie jest ważne gdzie, ale co i jak. Mówiąc inaczej, nie jest ważne gdzie znajdujesz się TERAZ. O wiele ważniejsze jest to, w którą stronę pragniesz podążać i w jaki sposób zamierzasz wykorzystać wielką mądrość, która jest Ci teraz przekazywana.

Jeśli nie jesteś gotowy na to, aby tą mądrość do siebie przyjąć, to wróć do niej gdy energia skarbnicy wiedzy sukcesu Salomon, pozbawi Cię oporu stawianego przez Twoje ciało i umysł.

Połącz się na stałe ze źródłem olbrzymiego bogactwa i dostatku, Twoją wewnętrzną energią sukcesu.

Artykuł który w chwili obecnej czytasz, istnieje i został napisany po to, abyś mógł doświadczyć, że od życia możesz otrzymać dosłownie wszystkie wspaniałości, których oczekujesz, pragniesz i pożądasz.........

W niedalekiej fizycznej przeszłości, kiedy byłem jeszcze nastolatkiem i miałem 16 lat, rozpocząłem poszukiwania początku tego wymiaru. Poszukiwałem go i wciąż poszukuję, lecz teraz już rozumiem, że początek ma miejsce zawsze w naszych umysłach. Z tego też powodu stan pełnego zrozumienia, jest zawsze stanem, którego nie da się w żaden sposób wyrazić słowami.

Możesz go doświadczyć a wówczas zrozumiesz, co najwięksi na świecie filozofowie oraz myśliciele mieli na myśli, mówiąc o czymś niewyobrażalnie bogatym, czego jednak nie byli w stanie w żaden sposób logicznie wytłumaczyć. Lecz ich słowa były przepełnione prawdziwą miłości i dlatego przetrwały wieki.

Twój umysł to najpotężniejsza skarbnica sukcesu we Wszechświecie.

Powinieneś w to uwierzyć, jeśli chcesz ten fakt w pełni wykorzystać.

Przebywamy w świecie fizycznym, gdzie każdy gra taką rolę, jaką sam dla siebie wybrał. Nie jest możliwe wyrażenie w tym świecie za pomocą słów doznań ze świata, gdzie wszyscy stanowią jedność a zaraz każdy z jedności jest nieodłączną częścią nicości.

Wszyscy ludzie żyjący na naszej wspaniałej planecie Ziemia są wielką rodziną. Ty jesteś moim bratem, moją siostrą, moją rodziną. Jest tak, ponieważ najczystsza forma energii Wszechświata jest jednością. Wierzę, że tak właśnie jest i sugeruję, abyś Ty również w to uwierzył, co umożliwi Ci podjęcie dalszych trafnych decyzji, odnośnie Twojego życia na naszej cudownej planecie.

Wszyscy jesteśmy rodziną, ponieważ Ziemia jest matką nas wszystkich. Z jej nieograniczonych darów codziennie korzystamy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena