Jesteś najważniejszą osobą na świecie? Masz co do tego jakieś wątpliwości? Sprawdź, dlaczego inni ich nie mają! O religgi, motywacji, sukcesie i życiu.

Data dodania: 2009-07-04

Wyświetleń: 1986

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niektórzy ludzie twierdzą, że nie wyznają żadnej religii, a jednak posiadają bardzo konkretne poglądy na otaczający ich zewsząd wszechświat.

Ci sami ludzie obawiają się powiedzieć innym prawdę o sobie. Nie chcę się szerzej rozpisywać na ten temat, jednak chciałbym abyś wiedział, że przyzwolenie do równości jest bardzo ważne.

Jestem człowiekiem, który posiada umysł oraz ciało a mój światopogląd (wykluczający istnienie Boga kościelnego) nijak ma się do wielkiej miłości, która jest moim głównym dążeniem życia.

Jestem bardzo ważnym człowiekiem i jestem dumny z tego, że mogę Ci to przekazać!

Tak samo ważny jesteś Ty a nawet ważniejszy, ponieważ gdyby nie było Ciebie, nie napisałbym tego krótkiego artykułu. Gdybyś nie istniał, dla kogo miałbym go napisać?

Nie – nie przewidziałeś się. Jesteś najważniejszą osobą na świecie i mówię Tobie to ja: Trybulski Krzysztof, lat 20.

Nigdy nie zapominaj o tym, że wszyscy jesteśmy dla siebie (a przynajmniej powinniśmy być) najważniejszymi ludźmi na świecie. I to nie dlatego, że ludzie są różni ale dlatego, że naszą matką jest Ziemia a ludzie są wszystkim: biznesem i życiem.

Bez nas/bez Ciebie nie ma niczego.
Bez nas czyli zarówno bez Ciebie jak i beze-mnie.
Bez Ciebie czyli właśnie bez Ciebie!

Bez Ciebie nie ma sukcesu.
A więc sukces jest częścią Ciebie.

Tak samo jak Bóg w którego być może nie wierzysz. I wiesz co Ci powiem? Ja też nie wierzyłem w Boga, i nadal nie wierzę. Ale najwspanialsze w tym jest to, że prawo przyciągania i tak działa bez względu na to z kim i co robisz, oraz w co wierzysz lub nie. 

Życzę Ci, abyś nigdy o tym nie zapominał.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena