Odnalezienie właściwej osoby, z którą chcielibyśmy żyć wcale nie jest takie łatwe, zwłaszcza dla tych ludzi, którzy boją się związać, ponieważ mogliby zranić swoje uczucia po rozstaniu. W takim przypadku, niektórzy ludzie znajdują swoje szczęście poprzez Internet.

Data dodania: 2009-07-04

Wyświetleń: 2304

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Odnalezienie właściwej osoby, z którą chcielibyśmy żyć wcale nie jest takie łatwe, zwłaszcza dla tych ludzi, którzy boją się związać, ponieważ mogliby zranić swoje uczucia po rozstaniu. W takim przypadku, niektórzy ludzie znajdują swoje szczęście poprzez Internet. To tyczy się zwłaszcza tych, którzy, na co dzień spędzają czas w Internecie i większość czasu szukają kogoś, z kim mogliby poczatować. Inni mogą myśleć, że taka strategia jest dziwnym sposobem na odnalezienie prawdziwej miłości, ale to wcale nie znaczy, że niemądrze jest tak robić.

Szukanie osoby, z którą można by się umówić na randkę przez Internet nie jest tylko dla zdesperowanych ludzi. To jest po prostu sposób poznania kogoś przeciwnej płci. Poza tym nie ma w tym nic złego, jeśli chcesz tylko spróbować. Szukając partnera przez serwis randkowy spróbuj rozważyć indywidualne profile i zainteresowanie, które pasują do Ciebie. Następnie należy zwrócić uwagę na wizualne aspekty wybranej osoby żeby nie być zaskoczonym przy spotkaniu na pierwszej randce. Nie spodziewaj się za dużo po randkach online. Musisz mieć na uwadze, że dopiero zaczynasz poznawać drugą osobę. Tak samo jakbyś poznawał nowego przyjaciela.

Opowiem jedną historię o randkach online. Ona miała bardzo wielu czatowych przyjaciół z całego świata, aż pewnego dnia zobaczyła imię tego kolesia na jednej ze stron wyszukiwania partnerów. Początkowo, zaczynali jako Internetowi przyjaciele, aby poznać się lepiej. Byli z różnych krajów, ale ten fakt nie był przeszkodą w ich wirtualnym związku. Postanowili spotkać się i wyjechać razem na wycieczkę. To był początek ich wspaniałego związku. Skuteczność takich związków zależy od osobowości jednostki. To wcale nie znaczy, że taki rodzaj aktywności jest w 100% pewnym i bezpiecznym sposobem na odnalezienie tej jedynej osoby. Musisz być przede wszystkim realistą i przestać marzyć, że Twoi internetowi partnerzy będą również Twoim partnerem na całe życie.. Niektóre przypadki mogą być ryzykowne. Najlepsza rzeczą jest nie obdarzyć innych całym swoim zaufaniem. Przynajmniej do momentu bliskiej znajomości. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, mnóstwo ludzi po prostu loguje się do internetu aby znaleźć swoją ofiarę w taki sposób. Ale jeśli ludzie wierzą w moc randek internetowych powinni z nich korzystać.

Po prosty ciesz się tym i staraj się podchodzić do tego z dystansem. Właściwy partner przyjdzie w właściwym czasie. Nie śpiesz się szukając partnera. Na pierwszym miejscu musisz cieszyć się życiem, zwłaszcza, jeśli jesteś nastolatkiem. Żyj lepszym życiem i uczyć się akceptować ludzi innego pokroju niż Ty. Nie patrz tylko na zewnętrzne aspekty drugiej osoby, ale także na jej wewnętrzne piękno. Nie bądź zbyt wybredny, kiedy szukasz swojej partii. Po prostu próbuj aż znajdziesz najlepszą. Kto wie, może ktoś idealny dla Ciebie, ktoś kto da Ci czystą miłość, jest właśnie teraz online i może ona albo on jest właśnie jeden czat dalej?
Licencja: Creative Commons
0 Ocena