Jaka branża ma dziś przyszłość? Zobacz co ma do powiedzenia na ten temat Paul Zane Pilzer.

Data dodania: 2009-05-12

Wyświetleń: 4065

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Żyjemy dziś w czasach wielkich możliwości. Mimo że wielu z nas sądzi, że jest źle i że kiedyś bylo lepiej, to jednak sądzę, że nigdy wcześniej nie istniało tak wiele możliwości na zdobycie niezależności finansowej. Sądzę tak mimo tego, że tak dużo mówi się o kryzysie, w którym aktualnie podobno jesteśmy.

Mnogość możliwości powoduje czasem, że niekiedy nie wiadomo w co się zaangażować. Na pewno dobrze jest kiedy zaczynamy działać w branży, w której czujemy się dobrze a praca nie jest przykrym obowiązkiem.

Nie wszyscy jednak potrafimy wybrać odpowiedni temat. Co wtedy można zrobic? Najrozsądniej chyba jest posłuchać co ma do powiedzenia ktoś, kto potrafi po pierwsze wybrać obiecującą branżę, a po drugie samemu osiągnąć w niej sukces.

Taką postacią jest na pewno Paul Zane Pilzer. Nie mam zamiaru przybliżać tutaj historii jego życia, jednak istotną rzeczą, którą warto nadmienić, jest fakt, że pan Pilzer przewidział wiele zjawisk gospodarczych (na których m.in. zarobił wielkie pieniądze), w tym wielki kryzys instytucji depozytowo- pożyczkowych w latach 80 XX wieku.

Jakie są aktualne przewidywania pana Pilzera? Twierdzi on, że przemysł zdrowia, a więc wellness, to dziedzina, w której przewiduje największy rozkwit.

Czym jednak jest wellness?

Przemysł zdrowia to wszystko to, co związane jest z naszym zdrowiem, a więc z utrzymaniem go na najlepszym możliwym poziomie, począwszy od suplementów diety, a skończywszy na salonach SPA.

Pilzer również zangażowany jest dziś w przemysł zdrowia. Jest to dowodem na to, że jego słowa to nie jedynie teoretyzowanie, gdyż swoimi działaniami potwierdza to o czym mówi. Myślę więc, że te przewidywania będą w stanie pomóc w doborze biznesu, w który warto się zaangażować, niezależnie od tego czy będzie to MLM (Tahitian Noni Juice, Nutrilite czy Akuna) czy też po prostu firma jednoosobowa.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena