Profil Użytkownika

Praca

Jestem w drugiej klasie liceum i pogłębiam swoją wiedzę.

Pokaż więcej

You're a Legend!

Rodzaj: Artykuł

Piłka nożna to piękny sport. Tym banalnym zdaniem wyraziłem to wszystko, co myslę o tej dyscyplinie sportu. Zakochałem się w niej, gdy byłem jeszcze małym szkrabem... 

Pozwól mi żyć...

Rodzaj: Artykuł

"Stworzył, więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stowrzył..." Rdz 1, 27  Bóg stwarzając człowieka, powierzył mu władzę nad całym światem. Sam zaś obdarzył go rozumem i wolną wolą. Całość podanych aspektów wiąże się nieodzwonie z moralnością. To ona buduje światopogląd i kieruje czynami ludzi.

Argentyna małymi kroczkami zmierza do finału Copa America.

Rodzaj: Artykuł

Drużyna Albicelestes to jeden z faworytów do wygrania Pucharu Ameryki w 2015. Już przed samym startem tej imprezy, która w tym roku organizowana jest w Chile, ekipa trenera Gerardo Martino swoimi piłkarskimi atutami przeciwników zostawia daleko w tyle. Nie mają nic do ukrycia przed piłkarskim światem. 

Mozart Futbolu

Rodzaj: Artykuł

Wielkich piłkarzy w hisotrii piłki nożnej było tysiące. Ale tylko dziesiątki z tych tysięcy zapadło w pamięci kibiców na całym świecie. Dziś przyjrzymy się jednej z legend tej pięknej gry ...

Tak rodzą się legendy - 1992

Rodzaj: Artykuł

Mistrzostwa Europy 1992. Udzał w tym turnieju zapewniły sobie drużyny: Szwecji (gospodarze), Francji, Anglii, Holandii, Niemiec, Szkocji, WNP oraz Jugosławii. Kilka dni przed rozpozęciem najważniejszej piłkarskiej imprezy Starego Kontynentu Organizacja Narodów Zjednoczonych zakazała udziału w tej imprezie Jugosławii.

Profil

Jakub Bednarczyk

Autor
Napisz wiadomość
Jestem w drugiej klasie liceum i pogłębiam swoją wiedzę.
Artykułów:
14
Kod partnerski:
/p:24969

Data urodzenia:
1996-04-11
Dołączył:
2012-01-08 14:32:36
Miasto:
Zagórze
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
14-09-2017